Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan érzem magam megalázva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megalázva a férjem mellett?

Figyelt kérdés

Az együtt töltött időnk az kábé a nullával egyenlő... a számomra. Hazajön -már ha időben hazajön- a munkahelyéről és azt tárgyaljuk ki. Vagyis elmond mindent, én meghallgatom, segítek neki. Már évek óta az ő karrierjét építjük. De nem is ez a lényeg hanem az, hogy utána ledobja magát a kanapéra és a telefonját fogja egész késő estig. Én pedig, ilyen kis csacsogós vagyok, meg szeretek mindenféléről beszélgetni, de egyáltalán nem hallgat meg, meg sem tisztel csak látom az ujjait hogy görget lefele a képernyőn, vagy ír. Aztán észreveszem magam hogy totál egyedül vagyok. Ott vagyok mint egy béna szerencsétlenség. Meg se vagyok tisztelve. Ami bánt hogy sokszor fontos dolgok is csak így ennyire kapnak tőle figyelmet. Nagyon unalmas. Ő is meg már a helyzet is. Úgy érzem már hogy lehet én vagyok unalmas a számára. Pedig ő tesz engem ilyen szürkévé.

Igazából talán az bánt a legjobban, hogy egyáltalán nem élhetem ki azt aki vagyok mert nem kapok még annyi figyelmet sem hogy egyáltalán a személyiségemet/ karakteremet megtartsam illetve el ne veszítsem.

Tanácstalan vagyok. Szeretnék önmagam lenni, de van egy unalmas torz tükröm és egy száraz kórónak látom magam benne...


2019. jan. 27. 17:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%

Gyakorlatilag az van, hogy ér téged egy inger, amire számodra konstruktív módon nem tudsz még reagálni.Ez a feladat.


Valahol ott lehet a tanulság, hogy mi volt az a pont, amikor feladtad a valós igényeidet(kommunikáció) és perifériára szorultál a saját életedben.És természetesen az, hogy miképpen tudsz ezen változtatni.

2019. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt ki tudnád fejteni bővebben? Mi lehet az az inger?
2019. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Az inger itt az őszinte figyelem és érdeklődés hiánya a partnertől,
2019. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Valójában a valós igényem az a szabadság (levegő jegy) ezen belül pedig hogy szabadon elmondjam a véleményem, hogy a szavaimat ne nehéz súlyú szikláknak érezzem ami végül benmarad, vagy ha ki is áramlik az le is esik a súlyánál fogva és oda se ér ahova szánom. Mondjuk ez egy inger ami ér. Az érdektelenség, a falnak beszélés. Egyébként ezt élem át szüleimmel is meg anyósommal is. Van amiről beszélni szeretnék mert fontos és valahogy ilyen monológok alakulnak ki: én elmondom aztán a válasz rá valami ami nem is a témához kapcsolódik. Tudjátok, amikor várják hogy befejezi amit mondasz mert már a másik fejében előre ott van a saját monológja. És a mondandómból semmi nem lesz csak egy lebutított monológ. Semmi reakció, semmi válasz, vagy ha van is az is ilyen kommersz nesze semmi fogd meg jól.
2019. jan. 27. 19:46
 25/39 anonim ***** válasza:
95%

Azt élvezi, ha koslatsz utána, folyton lesed minden mozzanatát. Az ő karrierjét építgetitek, miközben neki nem tetszik, ha magaddal is foglalkozol. Típikus nárci pasi, változni sajnos nem fog.

Akkor érzi jól magát, ha bizonytalan vagy. Nagyon alattomos fajta az ilyen ember...

2019. jan. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
92%

Amikor én ezt elmondtam otthon, azt kaptam meg, hogy akkor alakíthatunk rajtam, olyanra ami jó neki.

Szabadságra figyelemre törödésre vágyom, de nem kaptam meg, másoknál kerestem a törödést, leülni idegenekkel(idős néni a buszon pl beszélgetni...) a szex-en kívül szinte már mindent kint találtam meg a kapcsolaton kívül, amire szükségem van.

Az én szülinapomon is az volt a fontos, hogy olyat vállasszak, ami neki megfelel, és sorolt 3 opciót, amit hajlandó. És hiába mondtam, hogy nem vagyok kielégítve, elsorvadok, mert nap végén ide ebbe jövök haza, és nem nem nem. Rossz és kimerítő, hogy mindenért egyedül vállaljam a felelősséget, olyan mokuskerékbe vagyok kényszerítve ami nem élet, sótlanná teszi az embert. És ha nem teszed még hibás is vagy. Besokalatam, és kiszálltam belőle. Egy nap úgy keltem fel, hogy a nagybüdös semmi nézett rám a tükörből, ott volt egy arc, és annyi. Ami reggel felkelt, kvt reggelit csinál, készíti a gyerekeket, dolgozni megy, munka után pedig folytatja

2019. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Hogy nárcisztikus az lehet, de nem az az alattomos brutálfajta. Változni meg persze hogy nem fog mert ezt az oldalát ő is csak valahol tudatosan, valahol meg tudattalanul “alkalmazza”. Változni akkor tudna csak ha megpróbálná feldolgozni azokat a problémáit, félelmeit amik mondjuk ilyenné teszik vagy ezt váltják ki belőle.
2019. jan. 27. 20:31
 28/39 anonim ***** válasza:
95%
Kedves Kérdező. Ha már a karmát emlegeted. Van olyan, hogy nem amellett tengetjük napjainkat aki mellett kellene így akivel igazán dolgunk van/passzolunk pedig esélyünk sincs találkozni. Egy párkapcsolati gondot Te egyedül nem fogsz tudni soha megoldani ha a másik nem partner benne, ilyenkor igenis tovább kell állni és az a bátor dolog amikor mersz lépni, kifogás millió van, de Te nem tudom észrevetted e, hogy társas magányban élsz. Lélekgyilkos hosszútávon. Az az igazi társad aki mellett lehetsz Önmagad...
2019. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
94%
Teljes mértékben egyet értek az utolsóval... hidd el, egy olyan kapcsolatban ahol mindkettő fél szebbé akarja tenni a kapcsolatot, nem csak egyoldalú az egész, ott is le tudnád dolgozni a problémáidat, de mellette nem élnél “társas magányban”. En így a sokk lement végére, őszintén sajnálom az életed, és hogy ezt az egészet elfogadtad, kicsit erőt is ad, hogy legalább en lépjek és találjak olyat, aki hajlandó velem együtt dolgozni
2019. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%

Kilépni egy ilyen halott kapcsolatból nem elfutás, hanem önmagad tisztelete!

Szomorú, hogy így gondolkozol, pedig a storyt olvasva nagyon együtt éreztem, de ez tényleg a te hibád, hogy még mindig ott gubbasztasz egy ilyen tuskó mellett :( az univerzum is hozná az irányodba azt akivel együtt működhetsz, de te tudatosan lemondasz róla, csak úgy mint a legtöbb ember...

2019. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!