Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan érzem magam megalázva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megalázva a férjem mellett?

Figyelt kérdés

Az együtt töltött időnk az kábé a nullával egyenlő... a számomra. Hazajön -már ha időben hazajön- a munkahelyéről és azt tárgyaljuk ki. Vagyis elmond mindent, én meghallgatom, segítek neki. Már évek óta az ő karrierjét építjük. De nem is ez a lényeg hanem az, hogy utána ledobja magát a kanapéra és a telefonját fogja egész késő estig. Én pedig, ilyen kis csacsogós vagyok, meg szeretek mindenféléről beszélgetni, de egyáltalán nem hallgat meg, meg sem tisztel csak látom az ujjait hogy görget lefele a képernyőn, vagy ír. Aztán észreveszem magam hogy totál egyedül vagyok. Ott vagyok mint egy béna szerencsétlenség. Meg se vagyok tisztelve. Ami bánt hogy sokszor fontos dolgok is csak így ennyire kapnak tőle figyelmet. Nagyon unalmas. Ő is meg már a helyzet is. Úgy érzem már hogy lehet én vagyok unalmas a számára. Pedig ő tesz engem ilyen szürkévé.

Igazából talán az bánt a legjobban, hogy egyáltalán nem élhetem ki azt aki vagyok mert nem kapok még annyi figyelmet sem hogy egyáltalán a személyiségemet/ karakteremet megtartsam illetve el ne veszítsem.

Tanácstalan vagyok. Szeretnék önmagam lenni, de van egy unalmas torz tükröm és egy száraz kórónak látom magam benne...


2019. jan. 27. 17:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Addig változtass, míg fizikailag nem betegszel bele. Hasonló a sztorim, nálunk több gyerek is van. Most azon dolgozunk (mindketten! ez fontos), hogy rendezzük az életünket, én pluszban az egészségemet.
2019. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Én csak ezt a feladatot akartam volna megoldani. Hogy hogyan alakítsam tovább a dolgokat. Nem “gubbasztok” ahogy valaki írta, és nem is kifogást keresek hogy miért nem lépek ki ebből a kapcsolatból. Én itt el akartam gondolkodni egy kicsit. Jóvolt látni leírva magam, meg kaptam nagyon sok elgondolkodtató választ vagy valami irányt a megoldáshoz amit köszönök is. Jóvolt hogy másokon keresztül kívülről látnom az egészet. Továbbra is azt az utat választom amelyiken keresztül többet tanulhatok még ha másoknak meg van a véleménye róla. Nem a “nem lépés” kényelméről van szó és kifogásokról, csupán csak annyiról, hogy meg vagyok győződve arról, hogy csak ismétlődni fog az egész, mert nem ez az első eset az életemben, hanem volt sok, de egyiket sem szerettem annyira, hogy úgy gondoljam nem lépek le... Eddig mindig leléptem ezen a ponton. Gond nélkül.

Mostmár szeretnék fejlődni is.

2019. jan. 27. 22:26
 33/39 anonim ***** válasza:
93%
Ez az egész pont arra utal, hogy egyedül kellene lenned, megoldani ami benned van, amitől hagyod hogy szürke kisegérnek lásd magad a tükörben. Egyébként semmi nem garantálja, hogy ugyanez történne a következő kapcsolatodban. Főleg ha fejlodsz, rájössz ki is vagy valójában. Ha a tükörbe úgy nézel, hogy egy csodát látsz vissza. Nem kell ehhez nárcisztikus férj... kicsit sajnállak én is
2019. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, hogy ez a probléma ismétlődik a családtagjaimmal való kapcsolataimban is. Szóval amúgy sem lehetne ebből a szituációból csak úgy kiszállni. Meg lezárni az összes ilyen kapcsolatomat.

Jó meglátásokra volt szükségem nem sajnálatra. Most mindenki direkt sajnál, aki úgy érzi nem lehetne kiegyensúlyozott és boldog egy ilyen helyzetben. Én elfogadom aki köröket fut a világban, én már nem akarok. Én úgy leszek szabad, ahogy ti azt most nem értitek.

2019. jan. 27. 22:57
 35/39 A kérdező kommentje:
Ha fejlődök és aztán minden helyrejön bennem, azt a férjem mellett szeretném megélni nem egyedül és aztán vele szeretnék lenni nem mással. Csak egyszerűen ennyi.
2019. jan. 27. 23:05
 36/39 anonim ***** válasza:

Ha te fejlodsz, a férjed pedig az, akt leírtál, akkor gondolod, hogy boldog életed lesz?

Egyébként úgy írod le magad, mint aki többet tud, mint bárki itt a válasz adok közül, viszont te kérdeztel rá az egészre gyakorikérdéseken azzal a kérdéssel, hogy megalázva érzed a férjed mellett, aki nem tisztel teged és nem ad neked fogyelmet. És valószínűleg nincs szükséges sajnálatra, de egy ilyen csunya szituáció természetesen azt váltja ki át emberekből, de te nyakig benne vagy, ki sem látsz belőle, sőt, gyakorikerdeseken kötöttél ki

2019. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Te vàlasztottad őt. Vagy kezdj magaddal valamit, önàllósodj, menj el pàrszor egyedül sajàt programra vagy baràtokkal, nélküle, hàtha észbekap, vagy zàrd le. Bàr akinél màr így kell trükközni, hogy felkeltsd a figyelmét, azt màr rég nem érdekled... Nem kötelező szarban ülni ha meguntad. Tovàbb is léphetsz ha eleged van/ nem tudsz hatni rà, hogy vàltoztassatok.
2019. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, egyedül akkor sem fogod megoldani kettőtök életét, ehhez ő is kell, hogy belássa, nem lesztek így boldogok, és nem működik a kapcsolatotok. Én sem vagyok válás párti, én is a házasság mellett döntöttem, amikor választanom kellett hogyan tovább, de azért maradtam benne, mert a férjem is észbe kapott, hogy változtatni kell.

Így csak mártír leszel, ha egyedül maradsz a kettőtök problémájával, és magányos harcos(nő)ként akarod megoldani a lehetetlent. Még inkább semmibe fog venni a párod, egyre irritálóbb lesz számára az igyekezeted. És végül bánni fogod az elvesztegetett időt. Ez a te életed, nem szabad másét élned.

2019. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy nem minden házasság ilyen, hamár "üdv a klubban" jeligére reagáltál
2019. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!