Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan érzem magam megalázva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megalázva a férjem mellett?

Figyelt kérdés

Az együtt töltött időnk az kábé a nullával egyenlő... a számomra. Hazajön -már ha időben hazajön- a munkahelyéről és azt tárgyaljuk ki. Vagyis elmond mindent, én meghallgatom, segítek neki. Már évek óta az ő karrierjét építjük. De nem is ez a lényeg hanem az, hogy utána ledobja magát a kanapéra és a telefonját fogja egész késő estig. Én pedig, ilyen kis csacsogós vagyok, meg szeretek mindenféléről beszélgetni, de egyáltalán nem hallgat meg, meg sem tisztel csak látom az ujjait hogy görget lefele a képernyőn, vagy ír. Aztán észreveszem magam hogy totál egyedül vagyok. Ott vagyok mint egy béna szerencsétlenség. Meg se vagyok tisztelve. Ami bánt hogy sokszor fontos dolgok is csak így ennyire kapnak tőle figyelmet. Nagyon unalmas. Ő is meg már a helyzet is. Úgy érzem már hogy lehet én vagyok unalmas a számára. Pedig ő tesz engem ilyen szürkévé.

Igazából talán az bánt a legjobban, hogy egyáltalán nem élhetem ki azt aki vagyok mert nem kapok még annyi figyelmet sem hogy egyáltalán a személyiségemet/ karakteremet megtartsam illetve el ne veszítsem.

Tanácstalan vagyok. Szeretnék önmagam lenni, de van egy unalmas torz tükröm és egy száraz kórónak látom magam benne...


2019. jan. 27. 17:54
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Kedves #4-es és mindenki, amiket leírtál, én is csináltam csinálnám de amint meglátja hogy akkor el vagyok magam és edzek, olvasok, van hogy írok, az valahogy nem tetszik neki. De már most igazából eljutottam oda hogy leszarom mit gondol. Kicsit irigy a természete, lusta sokmindenre én meg nem, és ha én fejlődök akár szellemileg vagy testileg, akkor hirtelen nagyon kedves lesz és kb addig törődik velem amíg legalább nem magammal foglalkozom. De én ezt meg nem bírom, mint egy gyerek akinek csak az a figyelem kell ami minden az övé, akár a néma csend is csak neki szóljon.
2019. jan. 27. 18:25
 12/39 A kérdező kommentje:
Egyébként jó ötlet az apa-viszony felhozása. Ezen elgondolkodom. Úgy érzem jó viszonyom volt vele, mindig bízott és hitt a tehetségemben. Talán ezt hiányolom. Igaz ő is elég magának való/ oroszlán, aki a saját fényében szeret csak fürödni, de ő azért legalább megtisztelt. Illetve kölcsönösen tiszteltük egymást. Elismertem mindig, és volt is miért.
2019. jan. 27. 18:31
 13/39 anonim ***** válasza:
97%
Az egész történet az ön-becsülés témája körül mozog, erre lenne érdemes ráfeküdnöd.
2019. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%

Ez a beszed! #4-es vagyok megint

Te csak szépen kezdj el boldog lenni megint, és ha nem bírod már, hogy ő ekkora s*gg, mar bocsánat, akkor hagyd az egészet! Ha nem támogató akkor nem is szeret igazán... Értelmes, kedves csajnak tűnsz, ne végezd úgy, mint az a sok szomorú, öreg háziasszony :(

2019. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Nem válnék el, mert ahogy írták az elején, “Welcome in the club.“

Nincs kedvem egy másik kapcsolatba átvinni ezeket a “karmákat” , feladatokat. Sőt a következő életembe sem. A válást senkinek nem is ajánlom egyébként... Vagy elfutást bármi elől is.

2019. jan. 27. 18:39
 16/39 A kérdező kommentje:

Önbecsülés, önszeretet. Igen, ezek azok a szavak amik nehezen mennek a legtöbb embernek.

Michael Ende írja, hogy “Van az a kincs, amibe belehal az ember, ha nem oszthatja meg mással.”

Talán meg kellene tanulni ezt a kincset megosztani elsősorban az embernek önmagával. Csak ez nagyon nehéz mert az ember társas lény. És valahol akkor most pont ez a baj...(?)

2019. jan. 27. 18:46
 17/39 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem szereted, nem becsülöd meg magad, mert érzed nincs rá tul sok okod, akkor hogy varod el a párodtól, hogy jobban szeressen, törődjön veled?

Amikor megtapasztalod milyen tényleg, önzetlenül onszeretetben élni, akkor nyílik csak fel a szemed, hogy mennyi szeretetet vagy képes adni. Másoknak is. Igazán.

2019. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Ha te magad unalmasnak látod magad, akkor bizony mások is.

És en a helyedben semmi áron nem maradnék egy halott kapcsolatban. Évekig szenvedés.. brrr.

2019. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, hidd el most ez fog következni. Aztán majd figyelem a fejleményeket. Mert már volt rá példa hogy féltékeny lett ilyen próbálkozástól, de mostmár úgy érzem, nem az én felelősségem hogy elfogadja e vagy sem. Hogy boldog e tőle vagy nem. Csak nem akartam felesleges feszültséget. Öngátlásba mentem át ami beszürküléshez vezetett.
2019. jan. 27. 19:07
 20/39 A kérdező kommentje:

*Vagyis kedves utolsó előtti...



Kedves utolsó a problémáim megoldásán dolgozok most itt nem az elnapolásán, de köszi.

2019. jan. 27. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!