Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktatok ilyesmiket érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ilyesmiket érezni párotok mellett?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti is szoktatok-e érezni ilyesmit. 40-es nőként gyerekeink kirepültek. Elváltam, második párommal élek de ketten vagyunk. Minden nap tervezett, már előre tudom melyik nap mi történik. Munka, itthoni dolgok, ha párom haza jön nézem az órát kész leszek-e a főzéssel. Este stresszelni hogy azért akarjam a szexet is mert megsértődik, meg hát a tévében sem azt nézem mindig amit szeretnék. Hétvégén ki szoktunk menni sétálni, de időre reggeli, ebéd, este ugyanaz mint mindig. Ha nagyon ritkán eljutunk pl. strandra ott sem élvezem már a vele töltött időt. Gondolom azért mert tudom utána minden folytatódik ugyanúgy itthon. A mi kapcsolatunk nem mondható rossznak, mégis egyre inkább boldogtalan vagyok. Nemrég párom elutazott egy hétre. Hát életem legjobb hete volt! Nem kellett sietnem munkából, sétálgattam. Haza jöttem akkor is olyan szabadnak éreztem magam. Nincs semmilyen kötelesség, tévézgethettem ahogy tetszik, alhattam amikor akartam anélkül hogy kapnám a szemrehányást miért vagyok már álmos. Nem kell senkit kiszolgálni, csak úgy lehetek a gondolataimmal is. Ti is éreztetek már hasonlót? Vagy ez az érzés a kapcsolat romlását, netán végét jelenti? Már magam sem tudom mit gondoljak, de egyre inkább nem vagyok boldog. Ti boldogabbak vagytok párotok mellett?
2019. okt. 15. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

Minek mentél hozzá? Gondolom, nem az esküvő után lett ilyen.

Ha ez vigasztal: a legtöbb 40 feletti férfi ilyen. Meleg ebéd déli 12-re, mindenki hozzá alkalmazkodjon, csak a munka egész évben, és neki jár a szex.

2019. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Összeteszem a két kezem, hogy én összejöttem a párommal, nem pedig örökbefogadtam az anyjától... Sajnos tényleg rengeteg ilyen fickó van 40 felett. Akkoriban még ez volt a norma. Csak akkoriban ebbe az is beletartozott, hogy az ember megvolt egy fizetésből vagy abból, ha a párja részmunkaidős volt.
2019. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom mellett úgy éreztem, nem kapok levegőt és elsorvadok.

Elváltam, már 20 éve, és bár nem sikerült újra párt találnom - lehet, hogy féltem újra hasonló szituációba kerülni - SOHA nem bántam meg.

Nem azt mondom, hogy nem voltak kemény időszakok az életemben, de még így is megérte. Újra megtaláltam MAGAM.

Emlékszem, milyen csodás volt, amikor elköltözött a volt párom. Éveken keresztül hálás voltam a Mindenhatónak a nyugodt estékért.

De gondolj arra is, hogy akkor is egyedül leszel, amikor jönnek a gondok, betegségek. Nem lesz melletted senki, aki adjon egy pohár vizet.

Mérlegelned kell. Ne dobd el, ha van rá esély, hogy boldog/ boldogabb legyél ebben a kapcsolatban......de ha menthetetlen a házasságotok, akkor ne félj lépni!:)

2019. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ezenkívül igényli a főtt ételt, nem tetszését fejezi ki ha nincs."

Oszt akkor mi van? Igényleje. Nyugodtan, semmi gond. Mond neki, hogy az igénye 30 napon belül elbírálásra kerül, majd postán értesítik.

Írta itt valaki hogy a legtöbb 40es pasi ilyen. Igen, de azért mert a legtöbb 40es nő meg ilyen szolgalelkű nyomorult mint te. Nem fogsz semmit tenni, csak szépen tűröd tovább a megalázást, ahogy egy jó asszonyhoz illik.

2019. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Huhh hát kemény volt ezt olvasni, lehet bekaptok, de én élvezem, hogy kirepült gyermekünk, ugyanannyira mint mikor az anyaságot éltem meg nap mint nap .de felnőtt, ez az élet rendje.

És szerencsere ferjem nem rqbszolganak tart, egyutt latjuk el a hazimunkat, mig en mosogatok addig ő tereget, vagy porszívózik.Kicsit olyan igy kettesben mintha újra tinik lennenk, ha faradt vagyok ő mondja ne főzz, együnk hideget ma este.

Jarunk kirándulni, moziba, vagy csak eppen döglünk itthon, filmezünk, nézzük az eskübői videót, boldogsag, de kicsit börleszk is :D,nevetünk a habcsók ruhán, ő öltönyén, hogy jesszus de szar ízlesünk volt🤣.egyszóval élvezzük egymas tarsasagat ujra :)

Sajnálom, hogy te így erzel, de lehet ezt elvezni nagyon is ha újra kettesben vagy paroddal, ha egyenrangú felek vagytok, lennetek.

Változtass, csak te tudsz.

Ülj le beszélj vele ! Mondd el neki mit erzel !

2019. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, ha ez vigasztal, leírom az én esetem. Én 30 éves vagyok egy 45 éves emberrek, aki képtelen letenni az ügyvédi szakvizsgáját. Lusta, szétdobál mindent. Én már nem főzök, mert kiégtem mellette. Nem lehet vele elmenni sehova sem.
2019. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem, de én a férjem felesége vagyok, te meg a gazdád szolgája.
2019. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Elmondaná valaki, mi a f...ért kaptam 0%-ot????
2019. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!