Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyedülállónak érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállónak érzem magam a férjem mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok. Ő 38, én 30. Mindketten csendesebb típusú emberek vagyunk és tudunk egymásra támaszkodni ha kell, de a mindennapok üresek. Ha szabadnapos, akkor őt alig lehet kimozdítani otthonról. Én szerek túrázni, sétálni, mozi, kiállítás meg ilyesmik. Ő ezeket utálja és szabadidejében csak a tv-t nézi: vagy a híradót vagy a főzőcsatornát. Viszont ezekről sem szeret beszélgetni mert nem tudja kifejezni magát. Másban sem, pl. nem ért meg egy 5 mondatos szöveget ha olvas, meg megfogalmazni sem tudna ugyanennyit. De nem csak beszélgetni nem tudok vele, hanem ha pl. hozzábújok vagy megfogom a kezét, akkor eltol magától. Munkahelyén nem boldog és sokszor úgy érzem, hogy rám haragszik ezért vagy legalábbis rajtam tölti ki. Kezdetben rengeteget sétáltunk, de azóta azt mondja megutálta. Plusz az utóbbi időben rákapott az Instagramra és ha beülünk kajálni, tv-t nézünk vagy rögtön amint hazaér egyből az Insta megy órákig. Próbáltam már rengetegszer megbeszélni vele a dolgot, de nem reagált rá semmit. Viszont úgy érzem mintha nem is lenne párom. A napi dolgairól nem tudok vele beszélni, nem nagyon tudja, hogy mit csinálok napközben.

2019. okt. 21. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszett ügy. Teljesen mások vagytok, semmi közös nincs bennetek, kommunikálni se tudtok. Még most lépj ki ebből a házasságnak csúfolt vergődésből, amíg viszonylag fiatal vagy.
2019. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Game over. Egyébként utána sem lesz könnyebb, bárki bármit is mond. Ma találni egy megfelelő társat, kizárólag szerencse dolga. Lehet hogy 20 év alatt sem fog összejönni, bármit is teszel érte, de lehet hogy már holnap belebotlasz.


Én állítom, hogy a mai házasságok 80%-a csak megszokás, 50%-a meg kifejezetten unalmas.

2019. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!