Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire riaszt el egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riaszt el egy férfit, ha egy egyedülálló nő örökbefogadott gyermeket nevel?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd örökbefogadni egy árva gyermeket, társadalmilag megosztó lehet...bár nem érdekel a megosztottság, de az ismerkedést/párkapcsolatot vajon mennyire befolyásolná?
2017. dec. 27. 23:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon! Vagy saját vagy senki
2017. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
én magam is pártolom az örökbefogadást
2017. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem riasztó ez. Hány éves nő vagy?
2017. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
23
2017. dec. 28. 00:20
 5/24 anonim ***** válasza:
45%
Hát, nem is tudom... a gyereknek nyilván egy szülő is több a semennyinél, de az ideális persze kettő volna, még pótszülőből is. Egy fiúgyereket egy nő sem tud egyedül úgy felnevelni, hogy annak semmilyen kára, hiánya ne származzon ebből.
2017. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
A férfi szempontjából nem tökmindegy, hogy örökbe fogadott vagy saját? Így se úgy se az övé.
2017. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi alapján "ideális" vagy ki szerint mi az "ideál"?
2017. dec. 28. 00:37
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

Én is örökbe fogadáson gondolkozom ha egyszer gyereket akarnék. Elég ember van a Földön és ott vannak a szerencsétlen sorsú árva intézetisek.


De akárhogy nézem, ez még mindig 100x jobb mintha mástól lenne gyereked. Nem köt össze semmi érzelmi és anyagi dolog így egy másik férfival szóval. Szerintem evidens, az alábbi egyenlőtlenség:


Saját gyermekes Nő < Örökbe fogadott gyermekes Nő

2017. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked ez a célod, akkor ne gátoljon ez meg benne. Találsz majd olyat, aki elfogadja!
2017. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
En nő vagyok és örökbe alarok fogadni a jövőben. (persze nem vagyok meddő) Ha valaki ezért elutasít akkor nem az én emberem és tudom, hogy soha nem lennék boldog melette. A gyereknek sem tenne jót!
2017. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!