Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire riaszt el egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riaszt el egy férfit, ha egy egyedülálló nő örökbefogadott gyermeket nevel?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd örökbefogadni egy árva gyermeket, társadalmilag megosztó lehet...bár nem érdekel a megosztottság, de az ismerkedést/párkapcsolatot vajon mennyire befolyásolná?
2017. dec. 27. 23:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Egy komoly pasit nem erdekli. Sot, elonyos is, mert nincs ex.
2017. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Érdekes...

És ha a férfi felfogásban változtatunk, és mondjuk a nő exének a gyermekét tekinti fél árvának, akkor mennyivel könnyebben fogadja el a férfi más férfi gyermekét??

2017. dec. 28. 01:42
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
semennyire, érdekelne az élettörténete
2017. dec. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Első körben találj egy társat aki hasonlóan gondolkozik,így nagyobb eséllyel is tudtok örökbefogadni,és az első pillanattól mindketten részt tudtok venni a gyerek életében.
2017. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én 23 évesen még nem akarok apucit játszani.

Viszont mivel esélyem sincs párkapcsolatra, ezért 35 éves korom körül én is örökbe fogadok majd valakit.

Lehet, hogy sérült lesz anya nélkül, de inkább sérült legyen, mint árva.

2017. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
22 éves férfi vagyok és én is örökbe fogok fogadni a jövőben.Egy normális férfit ez nem érdekli,és nem riasztja el röviden tömören. (Ja és lelkileg nem fog sérülni a gyerek,nem tudom honnan veszik ezt a marhaságot azok akik ezt írják....Sőt sokszor pont ellenkezőleg van.)
2017. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem riaszt el. Azt riassza el aki csak szexre megy meg aki nem képes kompromisszumokra.
2017. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ha vannak ilyen gondolkodású emberek, akik megtehetik és a saját önző életmódjukban képesek egy kis változtatásra, feladni az "ideálokat", akkor vajon hány év alatt szűnnének meg az országban a gyermek otthonok?
2017. dec. 28. 14:56
 19/24 anonim ***** válasza:
Mármint arra számítasz, hogy a nők többsége örökbefogadjon a saját gyerek szülése helyett? Hát, arra várhatsz...
2017. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Miért zárja ki egyik a másikat? Attól még, hogy szül, fogadhat örökbe, fordítva szintén...
2017. dec. 28. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!