Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lépjek ki a komfortzóná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a komfortzónámból szexuális téren? Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk de már a kapcsolatunk eleje óta nagyon gátlásos vagyok ezen a téren ezért a férjem sem mer úgy nyitni ahogy kellene. Szégyenlős vagyok és önbizalomhiányos. Ehhez az is hozzásegített, hogy az exem megcsalt és szakítottunk egy másik nő miatt de már alapból nem volt jó a kapcsoltunk. Attól rettegek azóta is, hogy a jelenlegi párom is meg fog csalni és lelép valakiért. Ez olyan szinten bennem van mélyen, hogy szerintem ez is a probléma forrása. Úgy érzem nem merek gátlásosabb lenni mert úgysem kellenék neki jobban és nevetséges lennék. Imád úgy ahogy vagyok és ezt mindig bizonyítja is de mégis így érzem. Nem tudom, hogyan tehetnék rendet magamban és fogadhatnám el magam.

2020. júl. 21. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

A pszichológus csak pénzkidobás. Az ég világon semmit sem csinál csak beszélget. Még a kérdéseik is olyan egyszerűek. Én kipróbáltam többet is, meg minden divatos baromságot, gondolok itt a közhely király szabó péterre(csupa kisbetűvel). Abban is biztos lehetsz, hogy abszolút nem érdekli őt a te életed, az sem hogy mi van veled. Tik-tak-tik-tak...letelt a 60 perc, szia.


Tudod az van, hogy benned van az erő, vállalod vagy sem? A pszichológus csak lehúz egy rakat pénzről, te eljársz hozzá, placebó azt hiszed ha fizetsz érte, sikerülni fog... egy frászt fog! Meg az összes "pozitív" bullshit is csak placebó, ideig-óráig működnek. Nekem 30 év harca van mögöttem, az összes stádiumon keresztül mentem, mire kirángattam magam a sz*rból. Tudod hogy? Úgy hogy nem kellett senkinek és semminek a segítsége.


Ha érdekel a dolog, írj rám.

2020. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó úgy nyilván nem segít a pszichológus ha "kipróbálsz" parat. Szabó Peterrol meg ne is beszéljünk nemhogy egy lapon említsük a pszichológusokkal.. gratulálok hogy sikerült magad kihúzni a bajból de lehet hogy elfogadtal volna hozzá segítséget nem 30 év kellett volna hanem 25. Pszichológus vagyok és tény hogy fiatal de eddig ahány emberrel akivel találkoztam és ellenezte a pszichológusokat azoknak mind kiderült hogy nem is hajlandók segítséget komolyan elfogadni a seruleseik miatt. Lepattant róluk minden



Kérdező kérlek ne hallgass rá - keress SZAKSZERŰ segítséget.

2020. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"onbizalomhianyos vagyok es, hogy felek attol, hogy meg fog csalni majd o is"


Az ilyenek szoktak önbeteljesítő jóslatok lenni.

2020. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miert lenne onbeteljesito joslat? Ezzel csak megrosszabb :/
2020. júl. 24. 11:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért önbeteljesítő mert azzal hogy bizalmatlankodsz, feltekenykedsz, gatlasos vagy, nem beszélsz a problémáiról csak azt éred el hogy elhidegültök, ő ezt magából fogja származtatni hogy miatta vagy boldogtalan, megunja hogy unalmas a szex.
2020. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Normális ember nem vesz el ilyen agyhalott nőt! Biztos, hogy nem szerelemből házasodott és félredug. Valami anyagi okai lehettek!
2020. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agyhalott. Te az inteligenciaszint also hatarat surolod. Attol meg, hogy valakinek problemak vannak nem agyhalott. Eleg egyszeru teremtes lehetsz. Milyen anyagi okai? Egyikunk sem vitt nagyobb osszeget a hazassagba. Egyutt kerestunk meg mindent amink van. Es nem dug felre. Isten ovjon az ilyen ostoba emberektol mint te.
2020. júl. 26. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!