Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ezért mozdultam komfortzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezért mozdultam komfortzonámból?

Figyelt kérdés

34 éves szűz férfi vagyok, soha nem volt társam....anyukámmal élek ő volt nekem.

Többen mondták mozduljak a nők felé.

Angol tanfolyamon egy nő meg is tetszett olyan csinos vonzó nő.

Így odamentem hozzá és mondtam neki hogy tetszel is azt szeretném hogy a párom légy és járjunk..

Erre csak azt mondta nem vagy az esetem.

Teljesen kiborultam és utána még el is pityeregtem kicsit magam...

Most ezért kellett kimozdulni a komfortzónából így elbánjanak velem...


2019. ápr. 18. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
ez kamu kérdés,vagy nagyon tapasztalatlan vagy csajozás téren.
2019. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Hát nem volt sok tapasztalatom az tény, de miért gondolod ezt?
2019. ápr. 18. 08:17
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert nem így kell kezdeményezni,ha ismerkedni akarsz. Gondolom még nem tanultad meg,hogy hogyan kell.
2019. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nálad idősebb vagyok, ugyanebben a helyzetben. Szerintem nagyon nagy dolgot vittél véghez, bár lehet, hogy elég lett volna pusztán annyit kijelenteni, hogy tetszik neked. És nem indokolta meg, hogy miért utasított el? Egyszerűen nem volt szerencséd szerintem.
2019. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Hogy kell kezdeményezni?
2019. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ne úhgy menj oda egy lányhoz hogy szia, leszel a párom? járunk?


Beszélgessetek, derítsd ki mi lehet a közö téma. Kérdezd meg van-e kedve megnézni veled egy filmet/kiállítást/koncertet, aztán ha az jól sikerült, hívd meg kávézni/sütizni/vacsizni. Aztán ha az is jó volt, akkor kérdezd meg elmenne-e veled kirándulni/túrázni/horgászni. Ha volt kedve és az is jól ment esetleg a 2.-3. alkalommal elcsattant egy csók is akkor lehet megkérdezni, járna-e veled, bár ezt 35 évesen már nem nagyon szokták úgymond megkérdezni mint a 16 évesek. Pár találkozó aztán megkérdezheted hogy mi is van köztetek és mit gondol a jövőre nézve.

Nem gondolhattad hogy egy csajhoz odamész és ő lesz az. Ettől ne menjen el a kedved. Gyakorolni kell ezt is, minél több nővel beszélsz, randizol, annál könnyebben fog menni. :) Ne add fel.

2019. ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"És nem indokolta meg, hogy miért utasított el?"

Nem kell indokolni.



Ez nem így működik, hogy odamesz valakihez, hogy járjunk. Mégis mit vártal?


Bár tuti kamu.

2019. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha kamu lenne, mi értelme lenne ilyet kiírni szórakozásból?
2019. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

"Most ezért kellett kimozdulni a komfortzónából így elbánjanak velem..."


Igen, pont ezért. Hogy kívül vagy a komfortzónán, az pontosan azt jelenti, hogy csalódások fognak érni, pofára fogsz esni, ami után fel kell állni és menni tovább. Meg kell tanulni kezelni ezeket a helyzeteket, anélkül nem lesz fejlődés. Épp azért "komfortos" a komfortzóna, mert ott nem ér ilyesmi.

2019. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De ezt nem mindenki bírja sajnos. Én is ilyen érzékeny vagyok.
2019. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!