Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lépjek ki a komfortzóná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki a komfortzónámból szexuális téren? Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk de már a kapcsolatunk eleje óta nagyon gátlásos vagyok ezen a téren ezért a férjem sem mer úgy nyitni ahogy kellene. Szégyenlős vagyok és önbizalomhiányos. Ehhez az is hozzásegített, hogy az exem megcsalt és szakítottunk egy másik nő miatt de már alapból nem volt jó a kapcsoltunk. Attól rettegek azóta is, hogy a jelenlegi párom is meg fog csalni és lelép valakiért. Ez olyan szinten bennem van mélyen, hogy szerintem ez is a probléma forrása. Úgy érzem nem merek gátlásosabb lenni mert úgysem kellenék neki jobban és nevetséges lennék. Imád úgy ahogy vagyok és ezt mindig bizonyítja is de mégis így érzem. Nem tudom, hogyan tehetnék rendet magamban és fogadhatnám el magam.

2020. júl. 21. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Pszichológushoz kell menned. Másképp nem fog menni.
2020. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
De a pszichológus is csak akkor fog tudni segíteni, ha te is akarod a változást! Ő nem akarhatja helyetted. Ha már új párod, ferjed van ráadásul, ideje túllépni az exen
2020. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Erről tud igy ahogy leirtad?
2020. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hat felig meddig tud rola. Arrol tud, hogy onbizalomhianyos vagyok es, hogy felek attol, hogy meg fog csalni majd o is. De mindig mondja, hogy o sosem tenne ezt velem es imad. Viszont az exem is mindig ezt mondga. Az exemen tul vagyok mint emberen viszont valoszinu amiatt nincs onbizalmam mert megcsalt. Gondoltam mar en is pszichologusra csak nem merem bevallani magamnak, hogy szuksegem lenne ra.
2020. júl. 21. 12:37
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Le a kalappal a párod türelme és empátiája előtt
2020. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok! Lényegében pont ezzel fogod elérni, hogy találjon egy értelmesebb nőt.
2020. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gond, ha elfogad és szeret téged. Miért a múltra gondolsz mindig? Ha ilyen depis maradsz, akkor lehet, hogy egyszer megelégeli majd.
2020. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet így élni?? Minek mentél hozzá ha nem bízol benne?? Mitől jobb ha félsz a megcsalástól?? Majd ha megcsal akkor sopánkodhatsz!! Addig meg légy nyitott, mosolyogj!! Nem szeretik a pasik a depis nőket.. 37/Nő
2020. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem mutatom neki, hogy bantanak ezek a dolgok. Egyszer-ketszer beszeltunk rola de ennyi. Egyebkent mindig jokedvu vagyok es mosolygos. Magamban rendezem le ezeket a dolgokat. Egyszer jobb, egyszer rosszabb. Most peldaul rosszabb...
2020. júl. 21. 13:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező menj el pszichológushoz sürgősen. Csak gondolj bele mit csinálsz: az exed bűne miatt azt az embert bünteted aki szeret és megbecsul, egy rossz kapcsolat emléke miatt azt rombolod le amelyikben boldog lehetnél. Ha csak a szexet nézzük azért nem mersz izgalmas, nyitott szexuális eletet élni a jelenben mert valaki bántott a múltban aminek rég vége van mégis cipeled a terhet. Mert ez hogy nem mersz neki megnyílni, bizalmatlan vagy, gátlásos, érződik és folyton erodalja a kapcsolatot főleg ha nem is nagyon beszélsz rola. Azt fogja hinni hogy miatta vagy ilyen és ez benne is ezt fogja kiváltani.
2020. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!