Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én veszem a szivemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én veszem a szivemre?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a lányom,azóta kb basztat a férjem a sulyommal.Folyamatosan beszologat megjegyzéseket tesz,mások előtt is ami nekem rosszul esik.Ha megsertodom meg neki áll feljebb.Azt tudni kell ,H segítsegem nincs,O este 9 ér haza ,de szerinte ha akarnék altatás után is elmehetnek futni ....azaz este 10 kor...Nem érti meg ,H én is fáradt vagyok mivel soha nem vagyok levaltva ,már odáig fajult megint a vita mivel megint beszólt mások előtt ,H amit eszem hizlale ,H megint nem ettem semmit,ma reggel ezt utoljára két tojást...
2020. júl. 3. 19:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy paraszt, de ezt már kitárgyaltuk.

Az én párom szülés nélkül hízott 9 kilót, mikor hozzám költözött.

Onnan tudom, hogy mondta, jól főzök, még boldogság is volt, nekem nem tűnt fel.


De sokgyermekes apaként mégis oda jukadok ki, hogy nagyon buta az az ember!

Attól lehetne az apja, ha vele lenne, etetné, itatná, fürdetné, meg ilyesmik.

Tudod miféle kapcsolatuk lesz 10-15 év múlva: semmi.

S akkor se fogja érteni, hogy mit cseszett el!

2020. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, mint te, csak az én fiam 10 éves. Soha, semmit nem segített, elvárás viszont volt, hogy legyek mindig topon, legyek vékony és csinos. De sosem volt lehetőségem elmenni sportolni. Most ott tartunk, hogy nagyjából élünk egymás mellett.
2020. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!