Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én veszem a szivemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én veszem a szivemre?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a lányom,azóta kb basztat a férjem a sulyommal.Folyamatosan beszologat megjegyzéseket tesz,mások előtt is ami nekem rosszul esik.Ha megsertodom meg neki áll feljebb.Azt tudni kell ,H segítsegem nincs,O este 9 ér haza ,de szerinte ha akarnék altatás után is elmehetnek futni ....azaz este 10 kor...Nem érti meg ,H én is fáradt vagyok mivel soha nem vagyok levaltva ,már odáig fajult megint a vita mivel megint beszólt mások előtt ,H amit eszem hizlale ,H megint nem ettem semmit,ma reggel ezt utoljára két tojást...
2020. júl. 3. 19:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Parasztnak szültél, ennyi...
2020. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
175 cm vagyok 65kg és vékony vagyok. Minimális hasam van de sehol máshol nincs felesleg. Úgyhogy oké hogy nem csak a kg-ot kell nézni, de te egyáltalán nem lehetsz kövér.
2020. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hasamon maradt még pár kg inkább .Persze amikor 62 kg voltam mindenki azt mondta sovány vagyok.En is fogyni szeretnék még persze pár kg,de így ,H folyton beszólás van úgy H sokszor egész nap nem eszem ,este ennek pár falatot és megkapom ,H már megint eszek??? Vagy szülinapom voltunk,és szólt a házigazdának szerinte vicces volt,hogy nekem tortát ne és krumplit se ,mert van rajtam ....
2020. júl. 3. 21:59
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

Arra bezzeg van eszed, hogy ki irj egy ilyen kérdést-ami minden csak nem izléses-de arra nincs, hogy mit mond a te helyzetedre az orvostudomány.

Fogod magad, és a hiszti helyett elvánszorogsz egy endokrinólógushoz+megnézeted az inzulinodat (nem normál cukor vizsgálat, annál kombináltabb.

3 dolog lehet, ha valóban képtelen vagy fogyni :

1./ PM alulműködés vagy gyulladás, ugyanis vannak női szervezetek, akiknek extrém módón megterheli a terhesség a pm-jét

2./ Magas prolaktin, ami önmagától képtelen visszaállni bizonyos njők esetében, ezért gyógyszerre van szükségük

3./ Inzulinrezisztencia ami bármikor, bárkinek előjöhet.


Ahelyett hogy itt cirkuszolnál, már réges rég utána kellett volna járj.

Ugyanis ez miatt a 3 dolog miatt nem tudnak a terhesség után lefogyni bizonyos nők.


Nekem nem voltak ilyen problémáim mikor terhesség után voltam, viszont szeretek tájékozódni, és erre bukkantam a net-en.

2020. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,majd elvándorlók a gyerekkel,csak utána nézek hova kell.Lehet szépen is ,nem kell sértegetni.Szep estét .
2020. júl. 3. 22:10
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj kérdező a stilus a válaszadót minősiti.
2020. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre sajnos nem lehet mit mondani, paraszt a férjed.

165 cm vagyok 60 kilósan estem teherbe mind a kétszer. A második gyerek után 72 kiló voltam, és nagyon nehezen megy le. 3 év telt el és most tartok ott, hogy 63 kiló vagyok. Soha nem kaptam megjegyzést a férjemtől ugyanúgy szeret és kíván 55 és 72 kilósan is.

2020. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Szex van? Ha igen, ki kezdeményezi? Milyen az időbeosztásod naponta? Az, hogy nem eszel egész nap, olyan, mintha szétszórt lennél.
2020. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

Elég lenne jól kajálni. A sport segít hogy feszes legyél, de alapvetően a normális étkezéssel lemenne a felesleg.

Lehet így ettél a gyerek előtt is, de a hormonjaid azóta megváltoztak. Szóval lehet amitől semmi bajod nem volt a gyerek előtt, és vékony voltál, most már elkerülendő: fehér kenyér, sima tészta, zsír-olaj, cukor, kevesebb koffein, tejtermékek elhagyása..

2020. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szex van O kezdeményez,mivel nincs segitsegem semmi mindent én csinálok ,bolt,posta ,bank,bevásárlás gyerek..Stb

Össze vissza eszem mikor időm van gondolom ez sem tesz jót.

2020. júl. 4. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!