Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én veszem a szivemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én veszem a szivemre?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a lányom,azóta kb basztat a férjem a sulyommal.Folyamatosan beszologat megjegyzéseket tesz,mások előtt is ami nekem rosszul esik.Ha megsertodom meg neki áll feljebb.Azt tudni kell ,H segítsegem nincs,O este 9 ér haza ,de szerinte ha akarnék altatás után is elmehetnek futni ....azaz este 10 kor...Nem érti meg ,H én is fáradt vagyok mivel soha nem vagyok levaltva ,már odáig fajult megint a vita mivel megint beszólt mások előtt ,H amit eszem hizlale ,H megint nem ettem semmit,ma reggel ezt utoljára két tojást...
2020. júl. 3. 19:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
13 hónapos a lányom,62 kg voltam.Most 73 és 174 cm.
2020. júl. 3. 19:26
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon fog működni ez a házasság, bár ha lényegében csak aludni jár haza a férjed, már most sem igazán működik. Amúgy futás nélkül is lehet fogyni, de itt nem ez a fő probléma.
2020. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Csodás embernek szültél. Sajnos mást erre nem lehet mondani. Nem, nem normális, de az se, hogy neki nincs igénye a lányával lenni. Ha lenne, akkor nem lenne gond, hogy leváltson néha, és mehetnél mozogni.

Amúgy ja, sok nőnél itt megy el ez a szülés utani fogyás dolog. "Fogyjál le, de én nem vigyázok a saját gyerekemre, mit képzelsz?"

2020. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Na én már 10 éve szültem és kb ugyanez most a súlyom és a magasságom.Lassan 40 leszek és úgy gondolom hogy csinos vagyok és a férjem is igy gondolja na jó mondjuk egy kicsit fogyhatnék a hasamból de ha nem megy akkor mit csináljak.De ha a férjed ekkora paraszt akkor gondolom ő egy 190 centis kigyúrt napbarnitott nagyon jóképű herceg fehér lovon 20 centis cerkával?De egyébkènt ehhez a magassághoz nem vagy kövér sőt még molett sem tudom magamról akkor mi baja?A világgal van baj az instamodelleken és az amerikai ha nem vagy 50 kiló kövér vagy reklámokon szocializálódott emberekkel van baj.
2020. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 3. 20:20
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Lányod. Nem a lányotok? Szombat reggel add le neki a gyereket és menj el egész napra.
2020. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nincs kinek megy dolgozni...
2020. júl. 3. 20:40
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak a vasárnap van de akkor neki pihenni kell ...Amúgy is megkaptam azt,H más nők sem járnak edzeni és vékonyak,és ha annyira akarnék fogyni este 10 kor is lemennek.
2020. júl. 3. 20:42
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom gyerek előtt is ez volt
2020. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Gyerek előtt észre se vettem sok mindent mindketten sokat dolgoztunk, akkor vékony voltam nem kaptam semmilyen megjegyzést.
2020. júl. 3. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!