Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legnagyobb közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legnagyobb közösségi oldalon nem látszik, hogy én vagyok a párja. Csak én veszem a szívemre?

Figyelt kérdés
Eddig bárki láthatta,ha megnézte a párom adatlapját,hogy kapcsolatban van velem.Most elrejtette. Azt mondta,semmi jelentősége,és ez az ő adatlapja. Olyan rosszul esik. Csak én szívom fel?

2012. júl. 31. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen. Én pl ki sem írtam anno, hogy van pasim. Kép sem volt rólunk.


24/n

2012. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hmm.. te miért nem?
2012. júl. 31. 21:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem írná ki, mert ez ütközik az elveivel, azon felesleges háborogni, de ez nála kint volt, és most ki tudja miért döntött úgy, hogy hirtelen elrejtse... ilyen esetben engem zavarna, de egyébként én se szeretem, ha ilyesmit láthat rólam mindenki.
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom,de ha eddig nem rejtette el most meg igen,csak történt valami,csak van valami oka erre,nekem furcsa lenne,biztos rosszul esne.
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hmmm...azért mert lusta voltam. És ő sem igényelte. Aki számít, az úgy is tudja, hogy együtt vagyunk. Nem ezen fog múlni egy kapcsolat.
2012. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem kell foglalkozni ilyen szarokkal.

nekem mindig egyedülálló van kint, akkor is ha van csajom.

2012. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem soha nincs kint semmi.
2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó oké.. Túlteszem magam rajta.. De csak érdekel,hogy miért változtatta meg. Nyüstöljem?
2012. júl. 31. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyüstöld. Egyszerűen csak szedd le te is, és töröld ki a közös képeket. De ne szólj neki. Ha megkérdezi, akkor mondd meg neki, hogy neked sincs arra szükséged, hogy kinn legyenek ezek a dolgok. :P
2012. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne csináld amit előző mondott. ez nem megoldás

2f

2012. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!