Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legnagyobb közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legnagyobb közösségi oldalon nem látszik, hogy én vagyok a párja. Csak én veszem a szívemre?

Figyelt kérdés
Eddig bárki láthatta,ha megnézte a párom adatlapját,hogy kapcsolatban van velem.Most elrejtette. Azt mondta,semmi jelentősége,és ez az ő adatlapja. Olyan rosszul esik. Csak én szívom fel?

2012. júl. 31. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csinálja! Nem megoldás, de valamelyest megnyugtatja. :)

Nem kell ebből ekkora szarságokat csinálni. Ha a fiúnak joga van inkognitóba vonulni, akkor a lánynak miért ne lenne joga hozzá?

Szedd le kérdező, és ne foglalkozz ezzel többet. De ha tényleg megkérdezi, ne legyél sértődött, meg durcis.

2012. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell problémázni rajta:) Én ki sem raktam, hogy kapcsolatban, mert jó pár ember van, akire nem tartozik. Illetve az ilyen oldalakon senkire sem tartozik, akire tartozik, az már tud róla:)))
2012. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sem rakosgatnám ki, akinek tudnia kell, úgyis tudja. Mikor lépünk már túl ezen a facebook mizérián? Mint az óvodások. Ha kiteszi kiteszi, ha meg nem, hát nem!
2012. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vegyesek a válaszok,de köszönöm mindegyiket. Nem nyüstölöm,de célzást majd - alkalom adtán - teszek rá,hogy igenis rosszul esett. A képeket nem tudom,hogy leszedjem-e..mert én olyan büszke vagyok rá,hogy ő a párom! :D Csak...............
2012. júl. 31. 21:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Sose értettem,h miért van az,h sokan lesz...ják a facebookot, de mégse teszik ki,h kapcsolatban,esetleg kivel. Ha mindegy, akkor nem mindegy, h kint van? Baromság,h elég ha ök tudják,meg a közeli ismerösök. Miért ne lehetne felvállalni akit szeretünk? Itt nem arról beszélek,h valaki face függö, szimplán,h nincs mit rejtegetni, sztem. Föleg ha tök mindegy valakinek:)
2012. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!