Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell túljutni életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell túljutni életed legnagyobb szerelmén?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, elhagyott nem akarom nagyon részletezni, de szinte minden megaláztatásban volt részem többek között barátok előtt is, mivel ugyanaz a baráti körünk. Voltak már azóta kapcsolataim, de egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből őt, nem volt olyan nap, hogy ne gondolkoztam volna el a történtekről, a múltról. És ez betett a kapcsolataimba is, és most itt vagyok egyedül és nem merek már közelebb kerülni másik lányhoz sem, mert félek, hogy megint rosszul sülne el emiatt.

De akárhogy akarom ez a lány nem tud még most sem leszállni rólam, néha már már túl bizalmas helyzetekbe keveredik velem. Pedig még mindig azzal a sráccal van, akivel megcsalt. Nem lehetek túl durva, mert nem akarom elveszíteni a barátaimat is. De meg kéne értenie, hogy ha nem hagy békén és továbbra is ilyen furán viszonyul hozzám, akkor én sem tudok továbblépni. Igazából még mindig szeretem, és általában minden vágyam, hogy visszakapjam de most éppen tudok racionálisan gondolkozni és segítség kéne, hogy ilyen helyzetben mit csináljak?


2012. júl. 7. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nincs konkrét receptúra, talán ismerkedj, csak egy új szerelem feledheti a régit.
2012. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hole Hunter ***** válasza:
Életed következő legnagyobb szerelmével. Meg fogod találni. Sok sikert! Üdv.
2012. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben az eszedre hallgass. Ugyanis érzelmi trauma esetében az érzelmek nem jó tanácsadók.

Én 5 és fél évig voltam együtt egy fiúval, halálosan szerettem, és engem is sokszor megalázott, vett semmibe, mikor az ország másik végébe járt suliba és kéthetente találkoztunk két napra,sokszor volt, hogy akkor is a haverjait meg a hullarészegségig ivást választotta...Mígnem kidobott akkor, mikor a szakdolgozatomat írtam, államvizsgára készültem, és mellette pedig egyéb tudmományos konferenciákra jártam. Szóval amúgy is leterhelt voltam de ő szakított velem, majd két hétre rá mássla jött össze.

Borzasztótan fájt. Iszonyú volt. De akkor tudtam, hogy ennek nincs tovább, ez egy hülye gyerekes f*sz és nem érdemel meg több időt az életemből, inkább vagyok egyedül mint valaki lábtörlője.

Lépj túl, verd ki a fejedből. Tudom, hogy nem könnyű, én is most vagyok túl egy szakításon, és nagyon rossz, de tudod aki nem szeret...az nem érdemel meg, és majd jön valaki aki megbecsül. Tudd, hogy te többet érsz, mint egy éretlen, unatkozó és lelkiismeret nélküli valaki játéka.

2012. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na majd olyan 80-90 évesen összegezd, ki volt életed legnagyobb szerelme! :)


Neked most még idő kell. Szedd össze magad, és akkor legyen barátnőd, ha vágysz is egy másik lányra.

Hidd el, meg fogod érezni, ha újra közel akarsz kerülni valakihez.


Addig nem KELL járni valakivel csak azért, hogy legyen nőd. Egyedül se olyan rossz, főleg így nyáron.


Nem lenne rossz az sem, ha lenne pár új haverod, akikkel el tudsz járni úgy, hogy nincs ott ez a csaj.


Kezdj el valamit, ami leköt, és ami célt ad. Pl. sportolni, tanulni, munkát keresni, vagy állíts fel világrekordot a flipper gépen.

2012. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Próbálkozok, próbálkozok.

Hmm ez nem is hülyeség, lehet az embernek több baráti köre is, igaz.

2012. júl. 7. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is ezt tette egy szobi lány, akinek innen is üzenem, hogy rohadjon meg. A felejtésben nem vagyok követendő példa, mivel szalagozóm volt, ahol is betéptem, és be is rúgtam, és beleszerettem valakibe. Előtte csak szenvedtem, és 40.000Ft értékben beszéltem vele telefonon, mert egy balfék vagyok.
2012. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szerelmed elvette a tökeidet! A félelem hogy elveszíted megakadályozott abban hogy visszahúzd őt a saját erkölcsi válságának szakadéka széléről!!!


Az enyém is ezt csinálta. Sajnálatos emberi, néha csak női vonás hogy addig nyújtózkodunk a rosszban is amíg tehetjük. Vagyis addig megy el amíg érzi hogy lehet! A szabadsága a bizalom és a tisztelet amit neki adtál az ő jellemhibája miatt visszaélésbe ment át! Észrevétlenül átment a sötét oldalra! Nem értékelte a szerelmet, és látta hogy bármit megtehetett veled! Emiatt meg is tette ugyanis elkezdett nem tisztelni téged!!!

Ugyanez volt velem. A szerelem miatt tűrtem és mindig elharaptam a nyelvemet és a legrosszabb az volt hogy az mart a leginkább belém aki a legtöbb bizalmat kapta tőlem és aki ellen a leginkább védtelen voltam!


Később persze rá fog jönni hogy értékeset veszített de vagy késő bánat lesz vagy megkapja majd újra csak mástól.


Támadnod kell hogy legyen tiszteleted!!! Nekem akkor már könnyű volt elküldeni a qurva anyjába amikor elmúlt a szerelem mert kiverte belőlem! Amikor érzed hogy nem érdekel hogy elveszítheted akkor már kiállsz magadért és akkor fog pont újra tisztelni! A dolog tragédiája persze hogy akkor már b@szhatja a nagy igyekezetét!


A megaláztatások mindenkiben hagynak rejtett gyűlöletet!!

Bennem is él sok és amikor előjön a sértődős hisztizős terrorizáló énje akkor minden egyben zúdul elő belőlem és nagyon nagyon nagy önuralom kell hogy csak szimplán elmondjam mindennek, de nagyon ne alázzam meg!

29F

2012. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!