Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elso szerelmen ideje lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso szerelmen ideje lenne atlepni, es hagyni beken?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, aki az elso szerelmem volt, es mindig nagy vonzalmat ereztunk egymas irant!Regebb meg jartunk is, es mindig ereztem, hogy o szeretett a legjoban eddig akarhany fiu mondta hogy "szeret".Most van egy fiu aki tobbe kevesbe tetszik, de o nagyon feltekeny!Kozeledik maj.1 es az elso szerelmemmel megyek es meg a barataimmal baratnoimmel.Mindenki azt mondja, hogy ott erezzem nagyon jol magam vele es ne torodjek mas fiukkal.Szerintetek ideje lenne beken hagyni az elso szerelmem, es lepjek tul rajta?Vagy igenis harcoljunk egymasert ha jol erezzek eggyut magunkal?Erzem, hogy o is szeret vagy legalabbis vonzodik hozzam es jol erzi magat velem.:)Koszonom a valaszokat...
2012. ápr. 30. 13:07
 1/3 o.dora930729 válasza:
Ha szeretitek egymást akkor harcoljatok. De ha valamilyen okból kifolyólag nem menne akkor nem szabad erőltetni legalábbis egy jó ideig. Ha szeret vissza megy de azért nem árt hogyha felhívod a figyelmét egy szép ruhával hajjal és sminkkel és legyél a látókörében és hívd fel a figyelmét. Érd el hogy kíváncsi legyél neki.
2012. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt teszem..probalom felhivni a figyelmet.Csak szerintem az a baj nala, hogy legutobb en szakitottam vele s lehet h kicsi fel most bevallani vagy fel ujra belekezdeni.De ennek nem mutatta semmi jelet.Akarhanyszor aklalom volt megfogta a kezem vagy megolelt...:)
2012. ápr. 30. 13:23
 3/3 o.dora930729 válasza:
Tudod mi az érdekes?Mi is most szakítottunk másfél hete és mi is akárhányszor összefutunk mindig ő ölel meg meg puszilja az arcomat,homlokomat.De nem tudom hogy ez nála jelent-e valamit.Reméljük:)
2012. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!