Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom, akivel sokat...

Van egy barátom, akivel sokat hülyéskedünk, de néha szívemre veszem a dolgot, mert olyanokat mond, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vagy én veszem a dolgot túl komolyan, vagy pedig neki kéne változtatni a modorán? Mikor komoly kérdést teszek fel neki, hogy például, barátjának tekint-e, akkor azt mondja, hogy ja, de gyerekes módra viselkedik velem, például azt mondja rám, hogy "satufej", meg hogy neki csak szükséglet vagyok, pedig mindennap beszélek vele. Nagyon várom tőletek az őszinte gondolatokat és válaszokat és a tippeket! :)

#sértődékenység #modorizálás
2014. okt. 29. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, akik furcsán fejezik ki a szeretetüket. :D A legjobb barátnőm egy hónappal ezelőtt még azt is letagadta, hogx egyáltalán barátok vagyunk, de most már vállalja, hogy neki is én nagyok a legjobb. :D

Ne foglalkozz vele, továbbra is érezd jól magad vele és ápolgasd a kapcsolatotokat. :)

2014. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, erre már én is gondoltam. :) Akkor meglehet, hogy én gondoltam túl komolyan a dolgot, volna olyan is, ha valakit szeretünk, akkor épp azért cukkoljuk, mert szeretjük? :D
2014. okt. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!