Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
5.-es korom óta volt egy legjobb barátnőm aztán elballagtunk és mindketten másik suliba mentünk. Most vagyok 9-es és ő is. Mindketten más közösségben vagyunk és nagyon ritkán találkozunk. Ő jóba lett egy nekem régi barátnőmmel és most ők éjjel-nappal együtt lógnak engem sehova nem hívnak csak havonta 1x. A vicc az hogy ők mindig nekem szidják egymást és velem beszélik ki a másikat. Nekem már nincs pofám mindig írni hogy találkozzunk mert ő véletlenül sose ér rá. Most is írtam neki és azt írta hogy ne zavarjam mert uszodában van, jelzem, én az uszoda utcájában lakok. Aztán képbe jött a pasija akivel kényszerből jöttek össze mert én leráztam azt a srácot aztán rátelepedett a barátnőmre ő meg nem akarta megbántani. Ha nem a harmadik csajjal van akkor a hapsijával így én már nem is férek bele az életébe. Ezt fogadjam el vagy mit tegyek? Bocsánat ha hülyén fogalmaztam vagy bármi hiba is van de iszonyú mérges vagyok és nincs idegrendszerem.
2014. máj. 23. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Idegrendszere általában mindenkinek van. :D

Az ilyen többé nem barátnő... Haggyad...

2014. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!