Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkremehet egy házasság ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet egy házasság ez miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, az egész butaságnak tűnhet első hallásra, de nálam ez van. Szóval már két éve aktív résztvevője és fanatikusa vagyok a gyakorinak, és rájöttem ezen keresztül hogy az egész házasságom egy nagy nulla, semmi. Először fel sem tűnt, de később már idegesíteni kezdett, ma meg már egyenesen a hátamon feláll a szőr attól, hogy a többség csodálatos, minden igényt kielégítő párkapcsolatot él! Ma már ott tartok, hogy szeptemberbe beadom a válókeresetet.


Azt vettem észre, hogy összehasonlítva a saját párkapcsolatomat az itt leírtakkal, nálunk semmi sem működik. Kezdem: szex. Azt látom, hogy heti 4-7 az átlag, nálunk jó ha hetente van. Törődés. Ugyancsak mindenki a tenyerén hordozza a másikat, mi meg 9 év után csak szimplán beszélgetünk. Itt mindenki programokra jár, tök színes az élete, nekünk meg két gyerek mellet csak a robot, vagy egy hónapban egyszer egy kirándulás. Itt mindenki azt írja magáról hogy jól néz ki, a párja is, mindketten rajonganak egymásért. Nálunk meg csak amolyan megszokás szerint működik minden. Itt mindenki csúcs boldog egy 30nm2-es albérletben is, nekünk meg itt van a 120nm2-es családi ház telekkel, mégsem száll meg minket a rózsaszín köd. A nők imádják a pizzafutár barátjukat is, mi meg vállalkozó+középvezetőként ugyancsak éljük a megszokott mindennapjainkat.


Akár hányszor feljövök ide, mert feljövök, az agyam pattan szét a kontraszt különbségen az itteni emberek kapcsolata és az én házasságom miatt. Sokszor annyira felmegy a pumpa bennem, hogy már szólni sem szólok a feleségemhez. Ráadásul már szinte mindennaposak a balhék, mert nem tudom elviselni őt, hogyan lehet ennyire gyenge nő a tőbbiekhez képest?


Új életet akarok, ugyanúgy nagykanállal enni a szexet, az izgalmakat, a rajongást, a programokat, stb.


39 évesen szerintem még nem késő!


Más is érzi hogy ennek a helynek van egyfajta kijózanító hatása?



2020. júl. 3. 12:08
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én ezt fordítva látom, egy hosszú kapcsolat nem jelent semmit. Ha te szép vagy, bármit elérhetsz és ezt ne feledd! Persze emellé légy okos is, jó értelembe írom. Nekem a rajongás és az odaadás hiányzik, tudom hogy ez kockázatos, mert az elején ott a rózsaszín köd. Viszont sok olyanról olvastam itt is, hogy ez évtizedekig működhet, én pedig ezt szeretném. Amiben most vagyok nem vagyok boldog, rendesen frusztrálnak azok, akik a felhőtlen boldogságról írnak!
2020. júl. 3. 14:10
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondtam hogy az kell ami nem lehet.


És ha neked a rajongás és az odaadás kell te mit adsz cserébe? Vagy mit teszel azért hogy ezt megkapd? Arra nem gondoltal még hogy te is tehetsz arról hogy ilyen langyos lett a házasságod? És hogy akkor valószínűleg mással is így járnál....!?

2020. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejted, hogy az a kapcsolat jó, amelyiken dolgoznak. Ha most ezt eldobod, és keresel mást, az elején meglesz a rajongás, aztán az is unalmassá válik. Végső soron ha te nem tudsz állhatatosan boldog lenni valakivel, akkor tök mindegy, kivel vagy, nem fog megtörténni amire vágysz. Dolgozzatok inkább a kapcsolatotokon.
2020. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%
Kapuzárási pánikod van és ahelyett, hogy tennél ellene, inkább gyakorira jársz önigazolni. Ennek nem lesz jó vége így, hidd el.
2020. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Hűha...

Megkérdezhetem hány komoly kapcsolatod volt a házasság előtt és hány éve vagy házas?


Illetve még egy...

A környezetedben, ahol kicsit jobban belelátsz kapcsolatokba...

Hány olyan van, ami irigylésre méltó?

2020. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
90%

Neked kapuzárási pánikod van.


Ne egy oldalon írkált dumákhoz hasonlítgasd a Te életedet.


Ha nem szereted az asszonyt. Válj el.

Szétosszátok a vagyont. Ami közös azt vagy eladjátok, vagy te vagy ő kifizet téged.

De Te a gyerektartást fizeted.

Ha kiskorúak a gyerekek.


Mindíg az anyáé a gyerek, az esetek 99% ban.


Vagy próbáld meg újra felmelegíteni a kapcsolatot.

Sajnos az a tűz amire már nem raknak, az kialszik.

Én elhamarkodott döntés helyett. Inkább megbeszélném az asszonnyal.

De Te tudod.

2020. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tönkremehet a házasságod, ha az idődet itt töltöd álmodozva valaki másról, még ha csak képzeletbeli is.
2020. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
74%
Én is sokszor így érzek de nem szabad hagyni hogy ez befolyásolja az érzelmi állapotod. Én is már gyakori függő vagyok, sajnos. De nem szoktam hagyni, hogy az érzelmek nagyon elragadjanak, mert bárki írhat bármit, az igazságot meg nem látod úgy sem. Ugyanez a facebookon, mindenkinek jó élete van, ugyanez a youtube-on, mindenki fasza tartalmat csinál, ugyanez instán. Csak azt már nem posztolja senki amikor mélyponton van, meg szar az élet épp. Nincs ilyen, hogy mindenkinek maxon van az érzelmi állapota, egyszerűen ilyen nincs. Lesznek mélypontok mindenkinek. :D Szóval nyugi, ne hasonlítgasd a házasságot senkihez, ha nem vagy boldog lépj, de ne azért mert mások mit csinálnak ki a fszt érdekel?
2020. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Azt látod meg itt amit "akarsz". Én pont felértékeltem a házasságom az ittenieket olvasva. Pontosabban magamba néztem, és rájöttem van, hogy én vagyok túl kritikus férjemmel szemben.

Aki itt ideális életet ír, az nem feltétlen van úgy. Ha a figyelmességről van szó egy kérdésnél, leírja párja mennyire figyelmes, de hogy milyen viták szoktak lenni ezzel együtt, az már másik kérdésnél szerepel.

Meg vannak valóban akik az elképzelt életet írják itt le, és lehet a valóságuk abszolut az ellentéte.

Le kéne kattannod a gyakoriról, válás előtt kipróbálni mire juttok ha nem az itt olvasottak gerjesztik benned a feleséged ellen a hangulatodat. Ha úgy sem sikerül felhúzni olyan szintre, minőségre a házasságot amilyet szeretnél, tehát figyelmessség miegyéb, akkor hajrá. Viszont olyanra szerintem se számíts, hogy még évtizedek után is forr a levegő. Lehetséges a megértés, a figyelmesség...de a langyos hétköznapok garantáltak. Az a szexmennyiség meg amit írsz, első 5-10 évben meglehet, de később már az sem lesz ám annyi mindig. Vagy a kor haladtával csökken az ember érdeklődése, vagy a megszokás öli meg a vágyat.

Bárhogy is döntesz, dönt az ember, ne az itteniek alapján tegye. Ha külső tapasztalatokat akar mielőtt lép, akkor a való életben nézzen szét mi a helyzet. Pl. az ismerettségében.

2020. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 38 éves férfitársam, én csak azzal a példával szeretném illusztrálni, mennyire valós adatok vannak a gyakorin, hogy itt mindenki azért aggódik, hogy a 20 cm-es pénisze túl kicsi.


Nagyjából ilyen fenntartással kezeld azokat is, akik azt írják, hogy 10 év házasság után naponta szexel a feleségével (aki megtartotta 90-60-90 alakját 3 gyerek után), miután minden reggel lefutja a maratont.

2020. júl. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!