Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkremehet egy házasság ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet egy házasság ez miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, az egész butaságnak tűnhet első hallásra, de nálam ez van. Szóval már két éve aktív résztvevője és fanatikusa vagyok a gyakorinak, és rájöttem ezen keresztül hogy az egész házasságom egy nagy nulla, semmi. Először fel sem tűnt, de később már idegesíteni kezdett, ma meg már egyenesen a hátamon feláll a szőr attól, hogy a többség csodálatos, minden igényt kielégítő párkapcsolatot él! Ma már ott tartok, hogy szeptemberbe beadom a válókeresetet.


Azt vettem észre, hogy összehasonlítva a saját párkapcsolatomat az itt leírtakkal, nálunk semmi sem működik. Kezdem: szex. Azt látom, hogy heti 4-7 az átlag, nálunk jó ha hetente van. Törődés. Ugyancsak mindenki a tenyerén hordozza a másikat, mi meg 9 év után csak szimplán beszélgetünk. Itt mindenki programokra jár, tök színes az élete, nekünk meg két gyerek mellet csak a robot, vagy egy hónapban egyszer egy kirándulás. Itt mindenki azt írja magáról hogy jól néz ki, a párja is, mindketten rajonganak egymásért. Nálunk meg csak amolyan megszokás szerint működik minden. Itt mindenki csúcs boldog egy 30nm2-es albérletben is, nekünk meg itt van a 120nm2-es családi ház telekkel, mégsem száll meg minket a rózsaszín köd. A nők imádják a pizzafutár barátjukat is, mi meg vállalkozó+középvezetőként ugyancsak éljük a megszokott mindennapjainkat.


Akár hányszor feljövök ide, mert feljövök, az agyam pattan szét a kontraszt különbségen az itteni emberek kapcsolata és az én házasságom miatt. Sokszor annyira felmegy a pumpa bennem, hogy már szólni sem szólok a feleségemhez. Ráadásul már szinte mindennaposak a balhék, mert nem tudom elviselni őt, hogyan lehet ennyire gyenge nő a tőbbiekhez képest?


Új életet akarok, ugyanúgy nagykanállal enni a szexet, az izgalmakat, a rajongást, a programokat, stb.


39 évesen szerintem még nem késő!


Más is érzi hogy ennek a helynek van egyfajta kijózanító hatása?



2020. júl. 3. 12:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell mindent elhinni. Sokan, talán kicsit én is a fantáziált életet írjuk le, amit szeretnénk. Igen, kicsit ráhúzzuk az álmokat a való életre, kicsit hazudunk a külvilágnak, és magunknak is. A mai magyar valóságban robotolunk azért, hogy megtartsuk amink van, amit eddig elértünk. Kicsit szürke, persze, ne ne feledd : A szürke lényegében ezüst, csak szomorú !

Lehet a feleséged ugyan ezt érzi melletted. Mielőtt mindent eldobsz, tégy azért, tegyetek azért, hogy vidámabb legyen minden napotok. Azokat a bizonyos fantáziákat, hasznosítani is lehet.

2020. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
93%
Inkább a felesegedre figyelnel,és vele beszelned meg ezeket.Hogy több szexet szeretnél stb.Gondolom gyerekek is vannak,munka mellé a háztartás.Kell kettesben töltött idő.Biztositod neki ezt? Segítesz? Egy haverunk társkeresőzik mert unja ,H a felesége folyton fáradt,orditanak a kolkok.De segíteni nem segít 3 nagyon pici gyerek mellett,kettesbe sehová nem mennek,és bébiszitter szerinte hülyeség.Es csodálkozik ,H a felesége estére hulla,és nincs kedve semmire ,mert egyedül csinál mindent!!!!! O se a megoldást keresi csak a kifigast miért dugjon félre.
2020. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
79%

Mindegy is, hogy a kérdés kamu vagy sem!!!


Tökéletesen rávilágít arra, hogy mekkora képmutató, álságos, és okádék ez az oldal.

A sok válaszoló miatt, akik idd kamuzzák a tökéletes életüket.

Hiszen itt 100-ból 99-re "igazak" ezek:


- Itt mindenki diplomás, sokan 2,3X.

- Itt mindenki beszél idegen nyelveket, sokan koreai és japán nyelvet, és mindezeket rajzfilmekből, meg mangák olvasásával elérve, vagy kpop dalokból!

- Itt mindenki sportos.

- Itt mindenki hűséges.

- Itt mindenki tökéletes partner a párkapcsolatban.

- Itt mindenki pokolian jól keres, havi 600+, és minden 2. embernek cége van.

- Itt mindenki járt külföldön, minimum 56 országban, mert mint itt megtudtam, utazni olcsó.

- Itt mindenki kiváló szakács. Sőt, napi 235 forintból főznek 4 személyre!!!

- Itt mindenki mindenhez IS, ért. A lábgombától az űrhajózásig.


Itt mindenki bekaphassa! >:)

2020. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanarra a Gyakorira járunk?! Én már kb. 10 éve itt vagyok kisebb-nagyobb kihagyásokkal és mindig megállapítom, hogy egyre több a korlátolt, idétlen ember és nálam pont az ellenkező hatást váltják ki.

Nagyon is megbecsülöm a teljesen átlagos, csillámoktól mentes életem.


Talán fel kellene regisztrálni a feleségedet is, hátha ketten "kiegyenlítődtök" az itteni hülyeségekkel.

Bár én úgy gondolom, te most kiadtad magadból a szarkazmusodat, mert teleszaladt a poharad a látszat tökéletességgel.

2020. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Van 2 gyereked, egy feleséged, egy házad. Ha minden a négyre időt szánsz (nagy háznál főleg van), mellette dolgozol és van valami hobbid, semmi időd nem jut egy harmadikra, csak úgy, ha előbbiektől elveszed ezt az időt. Döntsd el, hogy a farkad fontosabb, vagy a szeretteid!


Mielőtt mégis belevágsz, ezt a szösszenetet oszd meg feleségeddel, hogy ő is dönteni tudjon akar-e így veled lenni, lehetséges ő is hasonlóképpen gondolkodik és örülne más férfinak az életében.

2020. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

A trollozók nem érdekelnek. Szinte minden kérdésre valaki odaírja ezt.


Igen, én is dolgozom, segítek, nevelek, pakolok, javítok, beszélgetek. Csak valahogy nem érzem azt, hogy feltöltődnék. Ezzel szemben, akár ennél a posztnál is többen írták hogy átlagos az életük, de abból erőt tudnak meríteni és élvezik a párjukat. Nos, én is ezt szeretném.

2020. júl. 3. 13:05
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek nincsen baj az életében, akkor csinál magának.

Sok sikert hozzá!

2020. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb próbáld rendbe rakni a mostani életedet, hidd el, nem olyan fenékig tejfel az emberek nyolcvan százalékának a párkapcsolata sem, mint ahogy te most azt gondolod...

Mert bizony mindent nem írnak ám le, sok minden nyomasztja őket, és mindig jönnek újabb és újabb problémák.. minden kapcsolatban ez van, na jó 20- ból 1-2 talán kivétel. Lehet hogy nem ugyanaz a probléma, hanem éppen egy másik fajta, de van.

Én egyáltalán nem látok garanciát arra, hogy ha felrúgsz mindent, akkor tutira belenyúlsz egy úgynevezett tökéletes kapcsolatba.

Ráadásul a puding próbája az evés, márpedig a párkapcsolat egy olyan puding, amit azért egy ideig bizony enni kell, hogy rájöjj arra, hogy ez most tényleg finom a számodra.

2020. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy kamu kérdés, vagy nagyon szelektíven olvasol. Mindenki panaszkodik itt, hogy kevés a szex, rossz a kapcsolat, megcsalták. Igen, van aki jó házasságban él, és azok többször is hozzászólnak, de az ugyanaz a pár ember. A szarkasztikus baromságok helyett törődj az életeddel, amivel semmi baj sincs, és ezt te is pontosan tudod.
2020. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
86%

Tipikusan annak az esete vagy aki jó dolgában már nem tudja mit csináljon.


Én megtehetem hogy mindig mással szexeljek mert szép vagyok, csinos és fiatal. És mégis rád irigykedek mert sokkal jobban érezném magam egy hosszú kapcsolatban. Csak engem senki nem tud elviselni hosszú távon. Mindig az kell ami nem lehet.

2020. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!