Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tönkremehet egy házasság ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet egy házasság ez miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, az egész butaságnak tűnhet első hallásra, de nálam ez van. Szóval már két éve aktív résztvevője és fanatikusa vagyok a gyakorinak, és rájöttem ezen keresztül hogy az egész házasságom egy nagy nulla, semmi. Először fel sem tűnt, de később már idegesíteni kezdett, ma meg már egyenesen a hátamon feláll a szőr attól, hogy a többség csodálatos, minden igényt kielégítő párkapcsolatot él! Ma már ott tartok, hogy szeptemberbe beadom a válókeresetet.


Azt vettem észre, hogy összehasonlítva a saját párkapcsolatomat az itt leírtakkal, nálunk semmi sem működik. Kezdem: szex. Azt látom, hogy heti 4-7 az átlag, nálunk jó ha hetente van. Törődés. Ugyancsak mindenki a tenyerén hordozza a másikat, mi meg 9 év után csak szimplán beszélgetünk. Itt mindenki programokra jár, tök színes az élete, nekünk meg két gyerek mellet csak a robot, vagy egy hónapban egyszer egy kirándulás. Itt mindenki azt írja magáról hogy jól néz ki, a párja is, mindketten rajonganak egymásért. Nálunk meg csak amolyan megszokás szerint működik minden. Itt mindenki csúcs boldog egy 30nm2-es albérletben is, nekünk meg itt van a 120nm2-es családi ház telekkel, mégsem száll meg minket a rózsaszín köd. A nők imádják a pizzafutár barátjukat is, mi meg vállalkozó+középvezetőként ugyancsak éljük a megszokott mindennapjainkat.


Akár hányszor feljövök ide, mert feljövök, az agyam pattan szét a kontraszt különbségen az itteni emberek kapcsolata és az én házasságom miatt. Sokszor annyira felmegy a pumpa bennem, hogy már szólni sem szólok a feleségemhez. Ráadásul már szinte mindennaposak a balhék, mert nem tudom elviselni őt, hogyan lehet ennyire gyenge nő a tőbbiekhez képest?


Új életet akarok, ugyanúgy nagykanállal enni a szexet, az izgalmakat, a rajongást, a programokat, stb.


39 évesen szerintem még nem késő!


Más is érzi hogy ennek a helynek van egyfajta kijózanító hatása?



2020. júl. 3. 12:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon vigyázzál azzal, hogy mit olvasol itt. Leírni könnyű bármit, illetve saját helyzetünket sokszor magasztaljuk, pedig a szürke hétköznapok mindenkinél jelen vannak.
2020. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Lehet, de vannak fix emberek akik már évek óta mondják hogy hogyan élnek. Irigylésre méltóak! Én is ilyenre vágyom.
2020. júl. 3. 12:15
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
A mesében létezik ilyen, meg a fosbukon, meg itt még ... Ez mind színjáték azoknak, akik itt élik ki a frusztrált kis életüket. El ne hidd már! 😊
2020. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Kamu a kérdésed vagy szarkazmus akart lenni vagy kapuzárási pánikod van? :)

Természetesen örülj annak, hogy normális, kiegyensúlyozott életet élsz jó anyagi körülmények között, és ne rúgd fel anonim kommentelők kedvéért.

2020. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest elég sokan írják, hogy 10-20-30 év házasságban is rózsaszín köd, szerelem, minden nap szex, odaadás stb. Na nekem is ez kell, nem a kispolgári szürke élet. Ehhez fogok megfelelő nőt keresni. Ha nekik összejött, nekem is sikerülhet!
2020. júl. 3. 12:27
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

A probléma ott van, hogy nem befelé fordulsz, és a családodra nézel, és segíted őket, hanem kifelé, és a többiekhez hasonlítod magad.

Sose tennék ilyet. Engem sosem szokott érdekelni, hogy kinek mekkora otthona van, kinek milyen a házasélet, ki hogy él. Az a lényeg, hogy neked és a környezetednek megfeleljen, és jó legyen nekik.


Több gyerekesként írom és majdnem 3x több év (3 év híján) házasság után.

2020. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Előbb próbáld megoldani a mostanit
2020. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Nem kamu és nem szarkazmus akart lenni, hanem teljesen komoly a kérdésem! Több nővel is beszéltem már privátban itt, teljesen mások mint a feleségem. Az a baj, hogy már annyira rá vagyok kattanva a gyakorira, hogy naponta több órát töltök itt, hogy igazoljam magam és azt amit érzek. Otthon már beszélgetni sincs kedvem, szó szerint már csak idegesít a feleségem, elég ha csak ránézek. Ő áll a boldogságom útjába! A válás nem nagy szám, egyenesen megkönnyebbülnék. Sokan váltak már el, ők is túlélték!


Itt is azt állítják hogy vagy a tökéletes, vagy senki. Pont erre jöttem rá én is ahogyan olvasgattam a hozzászólásokat. Még nem késő, én fejest ugrok az izgalmakba, randizni akarok, és végre megtalálni azt, akivel még 80 évesen is felüdülés minden nap. Egyébként nem értem mi ezzel a baj?

2020. júl. 3. 12:35
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes, én pont, hogy itt olvasgatva ébredtem rá, hogy a kapcsolatok/házasságok nagy része egy szarrakás, és nekem mekkora szerencsém van, hogy találkoztam a férjemmel.

Szex nálunk heti 2-3 van, mikor hogy jön ki, de nekünk ez tök jó, elég. Ez átlag, van, hogy csak 1, meg van olyan is, hogy 4.

Mi se programozunk állandóan, "csak" beszélgetünk, de én ezt nem "csaknak" élem meg, hanem minőségi időnek. Ugyanis szerintem a kommunikáció az egyik kulcsa a jól működő kapcsolatnak. Néha elmegyünk valahova, de nem minden héten.

Tenyerén hordozás: ő figyelmes olyanokban, hogy hozza a kedvenc csokimat a boltból, tesz szívecskét a kávéhabomra meg ilyenek. Én nőként egy figyelmetlen tahó vagyok hozzá képest amúgy, de igyekszem ezeket viszonozni. Viszont nem halmoz el virággal nőnapkor, meg csak úgy, mert tudja, hogy ezekre nincs igényem.

Kinézet... tetszünk egymásnak, nem változtunk sokat az együtt töltött több, mint 10 év alatt, átlagos emberek vagyunk.

Az 50 nm-es lakást viszont a két gyerekkel rühheljük, nemsokára kész a szintén 120 nm-es házunk felújítása, és alig várjuk, hogy költözzünk. De emiatt nem egymást baszogatjuk, miért tennénk? Ez nem a másik hibája.

Az a gond nálad szerintem, hogy a "megszokott mindennapokat" a "csak beszélgetéseket" szarba se nézed. Pedig ezek jó dolgok! Egyszerre izgalmat keresni és hosszú házasságban lenni kicsit olyan, mintha egyszerre akarnál baszni és szűz maradni szerintem.

By the way, én is mindig azt írom itt, hogy boldog és jó életem van. Mert így is érzem. De nem azért, mert őrült izgalmakat élünk át minden nap, folyton extra program van, és heti 15x szexpartikat tartunk, hanem mert a mindennapok apróságait tudom értékelni. Szóval én egy kis szemléletváltást javasolnék.

2020. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már ott tartok, hogy szeptemberbe beadom a válókeresetet."


Rád hangolódtam telepatikusan, és azt érzékelem, hogy nincsen feleséged.

2020. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!