Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek, nők! Ti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nők! Ti, hogy kezelitek a férjeiteket, mikor fáj neki az élet?

Figyelt kérdés

Tanácsot kérek nem ki oktatást.Komoly a kérdés.

Ilyenkor nem lehet hozzá szólni hozzá érni, a gyetekekel is ingerlült,és néha már úgy érzem jobb lenne nélküle, más mikor jól van akkor minta apa és férj.


2020. júl. 1. 07:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én férjemnek ha nagy stressz éri az kell, hogy mindenki békén hagyja egy kicsit, egy idő után amikor megemészti pedig szereti kibeszélni magából. Nem bunkó ilyenkor sem, nem rajtam vezeti le, de ilyenkor nem vágyik társaságra, szereti először magában rendezni a dolgokat. Én pontosan azt teszem ilyenkor, amire szüksége van, elfoglalom magam a dolgommal, nem kérdezgetem, nem cseszegetem, 1-2 apróbb kedveskedést is beiktatok, pl. megfőzöm a kedvencét. Amikor pedig beszélni akar, akkor meghallgatom. Én is ez a típus vagyok, ha rajtam van nagy nyomás, szóval tökéletesen meg tudom érteni. Persze ha lenne gyerek akkor ez nem feltétlenül lenne kivitelezhető, de nincs és nem is lesz, szóval erre nem kell figyelnünk, csak egymás igényeire.
2020. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én férjemen nagy a nyomás a munkahelyén, sok rajta a felelősség. Sokszor úgy jön haza hogy látom hogy nagyon kivan.. Leülünk és át beszéljük a gondokat. En meghalgatom és próbálom pozítívan megerősíteni. Nyílván ettől nem oldódik meg a mukahelyi probléma de legalább nem kell magában tartania. Neki segít egy kicsit hogy kitudja beszélni magából.. Egyebként oda vissza működik..
2020. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!