Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meglévő házasság vagy új élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglévő házasság vagy új élet?

Figyelt kérdés

Ha 18 év házasság és két kisgyerek mellett már csak azert vagy a férjed mellett, mert a gyerekeid édesapja, hogyan döntenél?

Vállalsz még sok-sok évet a gyermekek miatt, vagy megadod az esélyt magadnak, és elválsz egy boldogabb élet reményében?



2019. júl. 5. 00:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltátok helyrehozni a dolgokat?
2019. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Mennyi idősek a gyerekek?

32/f

2019. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Elválok, mert ami 18 év alatt nem működött az nem is fog...
2019. júl. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Mindent megtennék, hogy a férjemre újra úgy nézzek, mint az esküvőnk napján. Sosem hagynám el őt semmiért.
2019. júl. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Szeretitek egymást legalább szeretettel?

Leeht nem akkora a vonzalom pl aká testileg mint elején volt, én ezt nem tudom

De ha legalább szeretitek egymást, mondom, talán nehéz jó társat találni.

Van kielégitő nemi életetek vajon? Ezt is szerintem gondold át.

De az a lényeg, hogy szerintem , ha sima szeretet még van, és nem utáljátok egymást, akkor szerintem maradhatnátok együtt. Nem kell azért szétmenni, mert már nem vagytok olyan szerelmesek esetleg, mint az elején. Most bejelentenéd, válni akarsz; szerintem totál kiakadna, ha minden jól menne amúgy, és totál szeretitek egymást.

Meg még esetleg pl ha már megutáltátok egymást esetleg, mgé egy párterápiát talán ki lehetne próbálni.

2019. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

*Ja meg még kisgyerekes anyukával sokan talán nem feltétlenül kezdenek; és még lehet, hogy aki kezd, közülük sem mindenki jóarc.


Nem tudom, mennyire vagytok boldogok, mennyire van nyugodt életetek.

2019. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
*nyugodt, mint veszekedésmentes, tényleg békés. (bocsi,h ogy nem egybe irom, külön jutnak eszembe.)
2019. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon súlyos dolognak kéne történni pl. megcsalásnak hogy elhagyjam a párom. Mindent megpróbálnék hogy helyre hozzam a kapcsolatunkat.

32/N

2019. júl. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

Hogyha megpróbáltuk helyrehozni és nem ment akkor válás ez egyértelmű. A gyerekem elé sokkal jobb párkapcsolati példát akarnék egy ellaposodott, nem működő kapcsolatnál. Én azt szeretném, hogy a gyerekem tudja, hogy nem kell megkeserednie vagy belenyugodnia, nem kell együtt maradnia valakivel ha már nem szerelmesek, nem kell attól félnie, hogy túl öreg már ahhoz, hogy szerelmet találjon, nem kell a végsőkig javítgatni egy egyértelműen nem működő kapcsolatot. Nekem az, hogy ezeket az értékeket a gyerekem megkapja sokkal fontosabb lenne, mint hogy "klasszikus" családmodellben nőjön fel a vér szerinti apjával mellettem.

Ha a szülő boldog boldog a gyerek is, főleg ha kicsi. A gyerekek nem hülyék, pontosan tudják ha anya meg apa között nincsenek rendben a dolgok. Hogyha azt látja, hogy esténként veszekednek vagy nincs egy szerelmes gesztus sem, soha nem ölelik meg egymást, nem beszélgetnek, látszik, hogy nem szeretik egymást az komoly hatással lehet majd az ő későbbi párkapcsolataira is.

Én annak a híve vagyok, hogy a gyerek lásson minél több szeretetkifejezést, szép romantikus pillanatot mert akkor ő is ezeket fogja használni a párkapcsolataiban. Inkább lásson egy jó kapcsolatot az édesanyja és valaki más között, mint egy rosszat apa és anya között.

2019. júl. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én ha ilyen helyzetben lennék inkább szolnék a páromnak és ha ő is szeretné akkor én inkább helyre probálnám hozni.
2019. júl. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!