Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés utáni szexuális élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés utáni szexuális élet?

Figyelt kérdés

Férjemmel négy éve vagyunk együtt, lassan egy éves lesz a kis gyerekünk. A napokban szóba hoztam, a szülést, amin ő is bent volt, és mikor elvitték a babát öltöztetni, férjem ment utána, és hát oda nézett a hüvelyemre, amin gátmetszést is végeztek. Gondolom milyen látvány lehetett.

A szülés utáni hónapokban keveset szexeltünk, nekem nem volt az igazi még, meg nem is kívántam, de orált csináltam neki.

Szóval beszélgettünk a szülésről, és még csak most árulta el, hogy neki kellemetlen látvány volt, és most kezd helyre jönni, illetve eddig tartott a szextől, mert "csalódott " és nehezen dolgozta fel.

Azt szeretném tudni, hogy esetleg hogyan tudnék segíteni neki, hogy ne emlékezzen, és teljesen elfogadja, hogy az egy természetes dolog volt, viszont ő pont úgy nézett oda, hogy látta.


2019. márc. 3. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Nehogy már te érezd rosszul magad!


Szerintem elég nagy bunkóság ha megundorodott vagy ilyesmi

....

Az én férjem inkább együtt érzett és csodálta,hogy felgyógyultam pedig szerinte úgy néztem ki mint akinek ott bomba robbant....

Tisztel,hogy megajándékoztam gyermekkel.

2019. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez bunkosag. Mi az h csalodott? Mit gondolt? A gyermeket a golya hozza? Oszinten nem ertek egy egy embert. Aki hazasodik gyereket vallal, az megis mit gondol. A ferjed idiotan viselkedik, nem te vagy a hibas.
2019. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Istenem... pedig ezt még a nővérem is mondta nekem hogy ne nézzek oda (ne vegye el a kedvem) minek nézett oda? Mire számított????
2019. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem gátolta eddig a szexben, tehát nem undorodik, csak érzem, hogy most kezd újra a régi lenni a szex, csak nem tudtam, hogy az akkori látvány így bele égett. Tudja ő is, hogy ez természetes dolog, intelligens férfi, megérti, csak nem tudta kiverni a fejéből, és sokszor eszébe jutott.

Tudom, mi nők ezt másképp éljük meg (bár én otthon tükörben megnéztem magam mikor haza mentünk a kórházból, hát őszintén szólva én sem számítottam ekkora mértékű vágásra) mi nekünk nőknek az új élet kezdetét jelenti a szülés, de nem lehet elmenni amellett, hogy a férfiak vizuális típusok.

2019. márc. 3. 13:19
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem

Inkabb mas no van a dologban?

2019. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hát ja vizuális típus, akkor nyugodtan undorodjon meg a gyereke anyjától, ha csíkos lesz a hasa, gátmetszése volt, vagy szoptatás után változik a melle. Legkésőbb akkor megundoridik úgyis, mikor ráncaid lesznek és őszülni kezdesz.

Ez természetes, nem tehet róla, hisz férfi és vizuális.

🤷‍♀️🤦‍♀️

Neked meg jó lesz úgy is, ha kövér, kopasz és fogatlan, mert te nő vagy, neked csak az a fontos, hogy eltartsa a gyereket.


Te ezt komolyan így látod?

2019. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
A terhességkor felszedett hájat leadtad?
2019. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó milyen kérdés ? Rajtam is van meg 5 kg na es kötelező egybol vekony lenni?pffff
2019. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Az én férjem nagyon durvàn bírja az ilyeneket. Mikor jöttki a gyerek feje, kérdezte a szülésznőt, hogy hajas baba lesz e? azt felelte a nő, hogy “ jöjjön apuka nézte meg”. Erre odament megnézni, konstatálta, hogy “ ja, nagy haja van” ésvisszalépett mellém.

Semmilyen undorodási faktor nem volt benne utána se, pedig egyes dolgokra kényes.

2019. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Ez hülyeség. Ha az ő micsodája változott volna meg, ráadásul csak pár hétre, te örökre megundorodtál volna tőle? Inkább a szoptatós hormonok meg kialvatlanság szokták okozni a libidócsökkenést, amit a férfiak elutasításként élnek meg. És inkább abban szoktak csalódni, vagy magukat sajnálni, hogy sürgősségi sorrendben a gyerek mögé kerülnek ... vagy elkezdik ők is csak a "szent" anyát látni a feleségben.

Egyébként sem lehet direkt bármit elfelejteni, inkább az ellenkezője, szóval ne emlegesd és pláne ne legyen valami nonszensz bűntudatod se a szülés, se az ő hülyesége miatt.

2019. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!