Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés utáni szexuális élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés utáni szexuális élet?

Figyelt kérdés

Férjemmel négy éve vagyunk együtt, lassan egy éves lesz a kis gyerekünk. A napokban szóba hoztam, a szülést, amin ő is bent volt, és mikor elvitték a babát öltöztetni, férjem ment utána, és hát oda nézett a hüvelyemre, amin gátmetszést is végeztek. Gondolom milyen látvány lehetett.

A szülés utáni hónapokban keveset szexeltünk, nekem nem volt az igazi még, meg nem is kívántam, de orált csináltam neki.

Szóval beszélgettünk a szülésről, és még csak most árulta el, hogy neki kellemetlen látvány volt, és most kezd helyre jönni, illetve eddig tartott a szextől, mert "csalódott " és nehezen dolgozta fel.

Azt szeretném tudni, hogy esetleg hogyan tudnék segíteni neki, hogy ne emlékezzen, és teljesen elfogadja, hogy az egy természetes dolog volt, viszont ő pont úgy nézett oda, hogy látta.


2019. márc. 3. 12:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Jobbágy=jó nagy
2019. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Valójában nem azért jött be a szülésre, hogy ott nézelódjön, meg is volt beszélve a szülésznővel, hogy letakar, d e sajnos nem úgy jött ki.

Tudom, hogy mai "divat" az édesapák jelenléte a szülőszobán, de én azt gondoltam, hogy mivel ketten voltunk ott, amikor létrehoztuk az életet, a megszületésénél is jelen lehet.

2019. márc. 3. 18:18
 23/23 anonim ***** válasza:
87%
Még jó, hogy annyira nem csalódott, hogy az orált elutasítsa. Szegénykém, mindjárt megsajnálom.
2019. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!