Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés utáni szexuális élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés utáni szexuális élet?

Figyelt kérdés

Férjemmel négy éve vagyunk együtt, lassan egy éves lesz a kis gyerekünk. A napokban szóba hoztam, a szülést, amin ő is bent volt, és mikor elvitték a babát öltöztetni, férjem ment utána, és hát oda nézett a hüvelyemre, amin gátmetszést is végeztek. Gondolom milyen látvány lehetett.

A szülés utáni hónapokban keveset szexeltünk, nekem nem volt az igazi még, meg nem is kívántam, de orált csináltam neki.

Szóval beszélgettünk a szülésről, és még csak most árulta el, hogy neki kellemetlen látvány volt, és most kezd helyre jönni, illetve eddig tartott a szextől, mert "csalódott " és nehezen dolgozta fel.

Azt szeretném tudni, hogy esetleg hogyan tudnék segíteni neki, hogy ne emlékezzen, és teljesen elfogadja, hogy az egy természetes dolog volt, viszont ő pont úgy nézett oda, hogy látta.


2019. márc. 3. 12:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom...sosem értettem az ilyen férfiakat...

Végig ott voltam a gyerekeim születésénél, mikor kezdődött az akció magamtól mentem oda mert látni akartam ahogy kibújnak. Én vágtam el a köldökzsinórt is. Semmi undorító nincs ebben. Szerintem baromi csodálatos dolog a születés.

Sosem gondoltam hogy ez miatt ne tettszene a (volt) párom ott lent! Pedig neki is gátmetszés volt, kétszer is....


Tanácsot nem tudok adni. Dolgozza fel valahogy és ennél nagyobb problémája sose legyen...

2019. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem semmi hapsi. Tiszta szégyen ez az ember.
2019. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Úgy látszik nincs mentálisan megérve a férjed, de a szex az megy neki.


Dolgozza fel, hogy így születik minden gyerek és ő is így született vagy nagyon hasonlóképpen.

Nem az égből pottyannak le a gyerekek.


Ne legyen bűntudatod azért mert úgy néztél ki a gyereke megszülése után ahogy!

Inkább örömmámorban kellett volna úsznia, hogy világra hoztad a gyerekét, és nem azon hüledezni milyen volt a puncid...

2019. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

Ezen logika alapjan nodokiknak nincs szexualis elete.

Nem tudsz neki segiteni, ha nonek nezel ki es ennek ellenere csalodott h a puncidat rendeltetesszeruen hasznaltad, megette a fene.

Odalent minden helyreall, az o fejeben levo dolgokat nem tudod kegelgyakorlatokkal helyreallitani.

Vagy nonek nez v nem.

2019. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, nem írtam sehol, hogy undorodik tőlem, vagy nem örült a babának (imádja az első pillanattól fogva, ő fogta meg először), esetleg nem néz nőnek, hanem csak annyit írtam, hogy nem gondolta volna, hogy ez a gátmetszés hogy is néz ki. Nem ostoba, tudja hogyan születik a gyerek és hol bújik ki a baba, csak nem hitte volna, hogy az a látvány ennyi ideig elkíséri.

Egyébként kaptam privátban egy csomó levelet - férfiaktól - hogy adjak időt a férjemnek, ne is hozzam szóba az emlékét a gátmetszésemnek, és nyugodjak meg, szinte minden férfi, aki látta a szülés után a partnerét, az jutott eszükbe, hogy az nem lesz már ugyanolyan, természetes dolog. Igazából fizikailag segítő dolgokat is szívesen olvasnék, pl intim tornának már utána néztem, esetleg kedves férfiak, ha partneretek is így jártak, és jól regenerálódtak, szívesen venném, ha leírjátok a módját. Köszönöm.

2019. márc. 3. 15:42
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz sokat tenni, az én sebeim halványodtak maguktól, másfél éve szültem. A torna viszont jó, rendbe hozta a méhsüllyedésem, kicsit jobb odalent.

A férjedről meg annyit, hogy próbáld meghódítani őt újra, majd elfelejti a látottakat. Hiába jön itt mindenki azzal, hogy kötelező a másikkal megnézetni a szülést, ha nem mindenki képes rá.

2019. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem véletlenül nem volt sosem szokás, hogy a férfiak nem voltak bent szülésnél... Ez csak a mostani kor "divatja" és lám, itt az eredménye ( sokan panaszkodnak ilyesmikre, mint te, kérdező). Sajnos igenis tudomásul kell venni, hogy nem minden férfi bírja a szülés látványát és nem kevésnél okoz libidócsökkenést. Egy közeli ismerősöm is hasonlóan járt, nem megundorodott a nejétől, csak egyszerűen már nem kívánta őt, mondta is, hogy mennyire megbánta, hogy bement vele, mert nagyon negatív kihatással volt a szexuális életükre (már nincsenek is együtt).
2019. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
* elírtam, az nem volt szokàs, hogy a férfiak bent legyenek szülésnél.
2019. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%

Ezért szopás az apás szülés. Nagyon nem jó ötlet.

32/f

2019. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
Egy értelmes ember nem így reagál. Te meg kérdező jobbágy paraszt vagy, előadod a hattyúk halálát, majd közlöd, hogy ja hát nem is úgy gondoltad.
2019. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!