Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl szigorú feleség vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szigorú feleség vagyok? Ezt mondta a párom? Szerintetek tényleg? Te annak tartod magad?

Figyelt kérdés

Igazából mindent meg szoktunk beszélni. Arról nem tehetek h sokszor nekem van igazam :)

De tényleg, van 1-2 dolog amiben nem vagyok kompromisszumképes:

- ne cigizzen

- ne igyon túl sokat

- legalább itthon ne egyen egészségtelen vackokat

- ne költse a pénzt drága és fölösleges hülyeségekre

- házimunkából 50%-ban vegye ki a részét, és egy minimális igényesség az otthonunkat illetően, legyen már


Ez utóbbi miatt vesztünk össze. A barátaival söröznek ma egy parkban. Mikor ma hazaérek fáradtan, ő persze egész nap itthonról dolgozik, full kupi van. Hétvégén kértem meg pár dologra és azóta nem sikerült megcsinálnia. Én egy vizsgára tanulok, plusz szüleimhez rohangálok, ő meg egész nap xboxozik, gondoltam egy pár plusz dologra megkérhetem kivételesen.


Mikor hazaértem, ő épp indult volna. Az h full kupi a lakás az egy dolog, de azt se csinálta meg amire kértem, 3 nap alatt. Olyan dühös lettem... megmondtam h ha nem csinálja meg azonnal azt a pár dolgot akkor este nem fogom beengedni. Ő persze mindent a fejemhez vágott de azért megcsinálta, nem volt egy óra se, persze a barátai folyton hívogatták és azt mondta h mostmár besötétedett, szóval nincs is értelme menni, de azért becsapta az ajtót és elviharzott.

Hisztis vagyok és akaratos, túl szigorú vele, nekem egy rabszolga papucs kell, ő meg nem az. Hát nemtudom, én nem érzem magam szigorúnak. De ha mindent ráhagyok az se jó nem? Oké kértem egy plusz dolgot. Ő azt mondja megcsinálja, és utána meg nincs kedve napokig, akkor jogosan vagyok kiakadva, nem? És mégis hogyan beszéljek meg vele vmit higgadtan, mikor elsunnyog és épp gyorsan lelépni készül?


2020. jún. 23. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, hogy nem attól férfi, mert piál meg cigizik meg amiket leírtál.

Viszont ez nem egyik napról a másikra alakul ki.

Ebben gondolom egyet értünk?!

Úgy gondolom, hogy ez a fajta viselkedés válasz valamire.

Vagy ilyen is volt és mint tudjuk kutyából nem lesz szalonna.

A nőknek alapvető hibája, hogy meg akarják változtatni a férfi embert ahogy nekik jó.

Termesztésen nem nagy kérés, hogy ne vakarja egész nap a golyóit az xbox előtt miközben sört kortyol, viszont lehet, hogy érdemes lenne rákérdezni, ha nem ilyen volt az ember, hogy mi történik benne és miért csinálja ezt?

Majd erre megoldást találni.

Lehet, sőt biztos, hogy neki is baja van a feleségével.

2020. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Amit én tapasztaltam,az egy idióta barát ráhatása. Mint nálunk is pl. Jött egy 22 éves gyerek,akinek a legnagyobb gondja az volt,hogyan rúgjon be minden nap,egyedülállo volt ,mert alkeszként senkinek sem kell,xbox,facebook és igénytelenség. Szó szerint értsd. Nem fürdik,nem mossa a ruháit. És ez hátulrol szépen elkezd ugatni ,fejet tele beszélni "nem gáz,hogy a párod szól ha naponta iszol,én nem hagynám,hogy beleugasson" , "neked nem gáz,hogy meló után mész haza ahelyett,hogy itt lennt ihatnánk este 8/9-ig? Miért sietsz?" Stb... nekem meg van egy befolyásolható majmom,aki el is kezdett eme jó barát unszolására köcsögösködni velem,beszólogatott,kötekedett,erőlködött,hogy ez jár meg blabla. Berágtam egy vasárnapi nap,mondtam neki,miközben készült lemenni a kis köcsögszájúhoz inni,hogy menj csak ,nem gáz. Holnap már emiatt baszakodni sem kell velem,mert elhúzok haza,szórakozz akivel akarsz és ilyen stílusban a haveroddal,anyáddal meg a kutyáddal beszélj . Érdekes módon egyből elmúlt a kedves haverjának a bunkó stílusa és visszatért a sajátja. Közöltem vele,nem vagyok köteles annak a majomnak az uszítását és stílusát elviselni,ha neki ez tetszik akkor költözzön össze a haverjával és élvezzék egymást.
2020. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a férjednek is van ilyen listája veled kapcsolatosan, de csak fejben, mert kimondania nem szabad :))


Ez a nem engeded be este dolog elég durva szerintem. Ilyet alkoholista, agresszív férfiakkal szoktak megtenni, akkor még jogos is, de ebben az esetben? Mikor az volt a bűne, hogy kupi volt? Na neee...

2020. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szex van egyáltalán? Ha nincs azon nem csodálkoznék, ha van az meg a világ csodája lenne. A te oldaladról nézve egy ilyen nyomival hogy van kedved lefeküdni, a pasid oldaláról nézve meg egy vezénylő tiszttel hogyan tudna szexszelni?
2020. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22es, imádlak. :D
2020. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25 😀😀

Azóta a kolonc lerostálódott,mert csinált egy oltári nagy hülyeséget,ezzel felnyitotta a vakok szemét is. Ja és beigazolódott amit végig mondtam,mentálisan beteg és azért próbálta befolyásolni a körülötte levő embereket,hogy a saját nyomorában ne legyen egyedül. Kicsit sajnálom,de én 1 éven át próbáltam segíteni. Sajnos annyira fogta fel,mintha itthon a szekrénynek mondtam volna a tanácsokat 😊 No mindegy,öngyilkos hajlamú,alkoholista és mindemellett igénytelen ember eltűnt a képből

2020. júl. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!