Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A te feleséged mindig csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te feleséged mindig csinos otthon?

Figyelt kérdés

Egy ideje már folyton melegítőben van itthon de ha dolgozni megy akkor még csak ámulok, hogy milyen jól öltözve megy. Nyilván szóvá tettem de azzal jött nincs hova kiöltöznie mert én nem viszem sehova ahol így jelenhet meg. Teszem hozzá most fontosabb dolgokra kell a pénz mert még nincs saját lakásunk szóval nálam nem első helyen van az étterem meg a felesleges pénz szórás ha van miből mindig elmegyek ahova szeretné.


A te barátnőd/feleséged,hogy vár téged haza?



2020. máj. 18. 21:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%

És te miben vagy otthon?

Te hogy várod haza a feleséged?

2020. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Nő vagyok, tehát a másik oldalról adok választ, bár tudom, a férfiakat kérdezted. Egy nő csinos lehet melegítőben is ha nem kinyúlt/kopott, és nem lóg rajta.

Ha spóroltok egyébként is arra költenél,hogy otthon ne melegítőben járjon?

Vannak klassz pamut overálok, azok nem drágák és csinosak. Lepd meg Te egy ilyennel!

2020. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem kinyúlt/kopott melegítőben, DE normális melegítőben vagy leggingsben + a párom pólójában vagyok otthon. Semmi baja nincs ezzel a páromnak, sőt, tetszik neki, hogy az Ő pólójában vagyok.
2020. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Itthon mi is nyúlott, ősöreg melegítőben vagyunk.
2020. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Dugni jó.
2020. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Én nő vagyok, úgyhogy a másik oldalról tudok írni. Szerintem itthon nincs értelme különösebben kicsípni magam. Mert ha itthon vagyok vagy a kanapén fekszem, vagy takarítok, vagy főzök, vagy edzem. Ehhez semmi értelme kiöltözni. Egyrészt kényelmetlen, másrészt az ember nem akarja hogy a jó ruháinak baja legyen pl. takarítás közben. A legtöbb embernek(nem csak a nőknek) vannak kifejezetten otthoni ruhái. Most őszintén, te öltönyben vagy otthon? Na, egy nőnek is pont ugyanennyire kényelmes és praktikus magassarkúban és kényes ruhákban. Szerintem nincs olyan nő, aki gyakran kiöltözik otthon. Persze nem kell szakadt, ócska ruhákban járni, de egy normális melegítővel nem értem mi baj.

Hiába teszed szóvá neki, mert nem jogos a kérésed. Én egy ilyen után nagyon megharagudnék, és elvárnám, hogy te is öltönyben legyél otthon.

A sarki boltba meg nyilván nem fog kiöltözni senki, ha nem mentek sehova, ahova szépen felöltözhetne, egy idő után bele fog unni a kapcsolatotokba. Egy nőnek is jó érzés csinosan öltözni, de ha nincs hova, akkor ez van, vagy beletörődik, és teljesen igénytelen lesz a külsejére, vagy keres mást akivel eljárhat.

2020. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Régi, vacak ócska rongyok össze-vissza színűek és lóg, mint tehénen a gatya.


Kérlek szépen egyik Kedves válaszoló napi 12 órában dolgozom teljes állásban, melette van hétvégi állásom ceremónia mesterként és emellett még állattenyésztéssel is foglalkozom. Nem kellene dolgoznia, ő ragaszkodott hozzá. Heti 3 napot jár, műszakban szóval 12 órában de ha nem tenné sem lenne semmi, azt csinál a fizetésével amit akar. Elég jól keresek szóval felőlem itthon lehetne egész nap. Így sem mondanám, hogy patyolat tiszta a ház, a telefon viszont ki sem esik a kezéből. Ritkán főz, lehet én választottam félre de az anyja a világ legtakarosabb asszonykája és azthittem az anyjára üt.. Én főzök mert nekem szükségem van a főtt kajára, elmosogatok magam után és rendben tartom a portát is szóval nem itthon ülök és sörözök. Miatta gürizek néha szinte ájulásig kimerült vagyok.

2020. máj. 18. 21:29
 8/32 A kérdező kommentje:
Soha nem értem meg mi olyan fontos ebben az "eljárkálásban"? Amikor mindenünk megvan már oda megyünk ahova csak akar, elviszem a világ végére is de most nem lehet nélkülözni? Az én nagyanyáim elsem hagyták a falut mégis leéltek az öregekkel 50 éveket. Eljön annak is az ideje, de nem ez a prioritás..
2020. máj. 18. 21:31
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Ebből nem derült ki, te miben vagy otthon.
2020. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Kisestélyiben, tűsarkúban, mint egy igazi trófea ba7meg. XD


Mivel ő a társam, nem egy próbababa így abban amibrn szeret. Mindeketten kényelmes cuccokban vagyunk, ami tiszta és vállalható.

2020. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!