Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A te feleséged mindig csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te feleséged mindig csinos otthon?

Figyelt kérdés

Egy ideje már folyton melegítőben van itthon de ha dolgozni megy akkor még csak ámulok, hogy milyen jól öltözve megy. Nyilván szóvá tettem de azzal jött nincs hova kiöltöznie mert én nem viszem sehova ahol így jelenhet meg. Teszem hozzá most fontosabb dolgokra kell a pénz mert még nincs saját lakásunk szóval nálam nem első helyen van az étterem meg a felesleges pénz szórás ha van miből mindig elmegyek ahova szeretné.


A te barátnőd/feleséged,hogy vár téged haza?



2020. máj. 18. 21:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, nő vagyok.

Otthon eszemben sincs kiöltözni... egy értelmes okot mondj, hogy minek? Melltartó nélkül, bugyi-pólóban vagyok, kényelmesen, mert így érzem magam a legjobban. És? Barátom meg egy szál alsóban. Az hogy egymást szépnek/szexinek látjuk-e, nem a ruhákon múlik, és az igényesség sem itt kezdődik.

2021. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
45%
Lepd meg egy csinos melegítővel.
2021. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!