Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A te feleséged mindig csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te feleséged mindig csinos otthon?

Figyelt kérdés

Egy ideje már folyton melegítőben van itthon de ha dolgozni megy akkor még csak ámulok, hogy milyen jól öltözve megy. Nyilván szóvá tettem de azzal jött nincs hova kiöltöznie mert én nem viszem sehova ahol így jelenhet meg. Teszem hozzá most fontosabb dolgokra kell a pénz mert még nincs saját lakásunk szóval nálam nem első helyen van az étterem meg a felesleges pénz szórás ha van miből mindig elmegyek ahova szeretné.


A te barátnőd/feleséged,hogy vár téged haza?



2020. máj. 18. 21:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

Ezek szerint nem illetek össze. Te megszakadsz, ő lazábban veszi az életet. Az a heti 3 nap, 12 óra egy normál munkaidő kb. Ugye a heti 40 óra az alap, ő dolgozik 36-ot, tehát ő normálisan dolgozik, hiába sugallod azt, hogy semmit nem csinál. Te a leírásod szerint dolgozol alapból 60 órát, plusz még hétvégén is. Ez egyrészt illegális, másrészt egészségtelen, harmadrészt rá fog menni az életed és a kapcsolatod. Ha olyan jól keresel, akkor dolgozz kevesebbet, és a feleséged fizetése is menjen a közösbe. Ha ez nem megy, akkor nem fogtok sokáig együtt lenni, mert más irányba halad az életetek. Ő normális életet szeretne, te meg idejekorán meghalni valami jó kis túlterheltség miatta betegségben.

Ha ő nem vevő arra, hogy te kevesebbet dolgozz, ő meg osztozzon a fizetésén, akkor tedd lapátra, ez esetben nem társad van, hanem élősködőd.

2020. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Feleseged nem neked van otthon, o is pihen fokent egy hosszabb muszak utan, hazimunkat csinal vagy szeretne szorakozni. Nem egy idealis tars aki latastol mikulasig dolgozik aztan azt varja hogy a parja talpig goncben varja otthon. En sem munkaruhaban vagyok itthon hanem amiben jol esik. Mivel most nem lehet nagyon menni sehova es otthonrol dolgozok hetevgen veszek fel nyari ruhat vagy ha elmegyunk setalni
2020. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%
Tehát nulla minőségi időt töltetek együtt, nulla energiát fektetsz a kapcsolatba, hagytad teljesen ellaposodni és meg vagy lepődve, hogy nem is akar már neked tetszeni? Beszrás... Hogy lehet valaki ennyire vak? Egy kapcsolatba minden napos energiát kell fektetni. A tököm nem öltözne ki otthon olyannal akivel egy normális randira nem lehet elmenni. Egy kapcsolatot nem lehet így fenntartani. A párod hamarosan dobbantani fog egy olyanért aki képes dolgozni is egy kapcsolaton.
2020. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%
Tehát sajnálod a pénzt arra, hogy étterembe, randira vidd, de utána itt vered magad, hogy neked az is mindegy, dolgozik-e egyáltalán, mert megengedhetitek magatoknak. Akkor most melyik? Szerintem te egy végtelenül unalmas, munkamániás alak vagy, és úgy akarod beállítani az 3x12 óra műszakját mintha az semmi lenne. Lehúzod és panaszkodsz rá, de nem tűnsz ideális férjnek, aki energiát fektetne a kapcsolatba. Válj el tőle, ha nem szereted már.
2020. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Szóval miatta gurizel, nem kéne dolgoznia, de nincs penzetek ruhara? Elég erős ellentmondás van itt.
2020. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

"Az én nagyanyáim elsem hagyták a falut mégis leéltek az öregekkel 50 éveket."

Milyen szerencsés nő lehetett. :)

Imádni való a mentalitásod könnyen lehet vele azonosulni. Sehova ne menjetek de azért vágja magát otthon puccba a nő, hogy te mindig kivánatosnak találd. Haha

2020. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%
Ja, és nagyanyád mennyire volt kívánatos otthon, a faluban?
2020. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%
Itthon mindenki kényelmesben van. Nem kell a kisestélyi meg ilyenek.
2020. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok,hetente kétszer főzök,2 hónapja kinyúlt pizsiben vagyok itthon,de még így is szép és szerethető vagyok
2020. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%

"Az én nagyanyáim elsem hagyták a falut mégis leéltek az öregekkel 50 éveket. "


Biztosan rohadt szexisek voltak a kedves mamák.


Miért nem dolgozol kevesebbet, és töltessz vele több időt? Pl romantikus vacsi otthon? Gyertyával, pár szál rózsával 🙂😃

2020. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!