Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A te feleséged mindig csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te feleséged mindig csinos otthon?

Figyelt kérdés

Egy ideje már folyton melegítőben van itthon de ha dolgozni megy akkor még csak ámulok, hogy milyen jól öltözve megy. Nyilván szóvá tettem de azzal jött nincs hova kiöltöznie mert én nem viszem sehova ahol így jelenhet meg. Teszem hozzá most fontosabb dolgokra kell a pénz mert még nincs saját lakásunk szóval nálam nem első helyen van az étterem meg a felesleges pénz szórás ha van miből mindig elmegyek ahova szeretné.


A te barátnőd/feleséged,hogy vár téged haza?



2020. máj. 18. 21:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok, cicanaciban és egyszerű pamutpólóban vagyok itthon. Szerintem a párom bolondnak is nézne, ha "csiniben" ülnék a kanapén vagy sikálnám a fürdőszobát. :D

(Ő is melegítőben, pólóban van itthon. Mi így is szeretjük egymást, nem csak kicsípve.)

2020. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
90%

"Az aki szép, az reggel is szép, még ha össze is gyűrte az ágy"


Az én feleségem melegítőnadrágban/cicanadrágban és pólóban/topban is gyönyörű.

2020. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
Te vasalt ing, nyakkendő, öltöny, otthoni makkoscipő kombóban vagy?
2020. máj. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem máshoz járkál, munkába minek öltözne ki valaki ha nem ügyvéd vagy valami irodista.
2020. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%

"Az aki szép, az reggel is szép, még ha össze is gyűrte az ágy"


Énekelte Charlie, aki úgy néz ki, mintha a centrifuga gyűrte volna évtizedekig.

2020. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, ki mondta, hogy saját magáról énekelt? :D
2020. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tűnik, soha nem tudjuk meg hogy a kérdező öltönyben van-e otthon. Pedig biztos hogy igen. :))
2020. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
Én itthon vagyok két picivel. Mindig szerettem adni magamra mert így erzem jól magam. Itthon sincs másként. Nyílván nem farmerben meg teljesen kiöltözve ékszerekben vagyok tevékenykedek itthon, de szeretek kényelmes mégis csinos holmikat itthonra felvenni plussz enyhe sminket is teszek fel mindennap. Ezeket korán reggel ébresztés előtt mindig megcsinálom es a közérzetem így tökéletes. Nyílván mindenki más ha ő így érzi jól magát szerintem hagyd, hadd legyen önmaga. Mindenki másként érzi otthon jól magát szerintem ezzel nincs baj.🙂
2020. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
82%
szóval igazából az a bajod, hogy otthon még 12 óra meló után neked kell főzni és nem tiszta a lakás. de akkor ezt mond meg neki
2020. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
83%

Én komolyan mondom, azért olvasom a gyakorikerdeseket, mert nem tudom elhinni hogy mi ennyire jól tudunk működni a ferjemmel. Most ez gáznak tűnhet, de 5 éve vagyunk házasok, 7 éve vagyunk együtt előtte csak ilyen suttyókat sodort felém a szél... Nem maradtam volna együtt ilyen felfogású emberrel, mint pl te.

Nem várja el tőlem, hogy munka után, vagy szabadnapomon kényelmetlen ruhákban tetszelegjek neki, és nem is tetszelegnék, ha akarná sem. Elvisz randizni, akkor tetszelgek, kiöltözök, sminkelek... De a pihenő időmben nem fogok. Sőt, főzni se fogok hulla fáradtan, ha te se akarsz rendelj, vagy főzz előre. Ha van egy feleségeded, ő a társad, szerelmed és barátod, nem a hazicseléded. Ha beteg vagy, vagy munkakeptelen valamiért, biztos megtenné ezeket érted de ha képes vagy rá, lásd el magad. Nem a kötelessége. :)

2020. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!