Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan érdemli ki a feleség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemli ki a feleség, hogy sexeljen vele a férj?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 23:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mivel érdemli ki?
2020. máj. 19. 23:50
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Háromszor körbefordul, majd kétszer köp!
2020. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kiérdemelni kell. Egy jó kapcsolatban mondjuk ez egy kölcsönös örömszerzés meg szeretetkifejezés. Ha a kapcsolatod ennyire fos akkor meg válni kell.
2020. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérek az előbbiért! Egy feleségnek nem kell kiérdemelni a szexet, ha nem kapod meg a férjedtől ott komoly gondok vannak. Sok oka lehet. Nem vonzódik már hozzád az biztos, hogy ennek te vagy az oka esetleg mást nő, azt csak ő tudja megmondani. Beszéld meg vele, hogy miért nem szexel veled!
2020. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha kezdeményeztem, azt mondta, hogy hagyjam, mert ki kell érdemelni tőle a szexet, nemcsak úgy jár. Nem fejtette ki bővebben, hogy mire gondol. Ez új dolog nála, eddig hasonló sem volt.
2020. máj. 20. 00:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem ok nélkül mondja, de szomorú, hogy nem beszéli meg veled. Én sosem mondanék ilyet egy nőnek. Tényleg próbáld megbeszélni vele, ha ő kezdeményez tagadd meg tőle, esetleg éreztesd vele, hogy vannak szükségleteid amit más is megtud adni, talán akkor észhez tér.
2020. máj. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Mióta vagytok házasok?
2020. máj. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
21 éve
2020. máj. 20. 05:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... Én erre csak annyit mondtam volna h érdemelte ki ő nálam és atmentem volna a másik szobába. Sőt, vissza sem mennek, amíg ilyen hülye.
2020. máj. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 21 év házasság alatt nem "érdemelted ki", akkor nem igazán van mit tenni. Mert amúgy de, normális helyeken ez "csak úgy" működik, már amennyiben ugye mindkét fél akarja. Ő nyilván nem akarja, csak rád akarta hárítani a felelősséget, hogy magadban keresd a hibát, de ennek semmi értelme. Ő nem akarja a szexet veled, és nem azért, mert nem érdemelted ki. Nem kíván, megcsal, nem szeret, simán csak nem volt kedve, öregszik és már nem áll fel neki, akármi lehet, ezt érdemes lenne vele megbeszélni.
2020. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!