Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan nő itt, aki "kamu"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő itt, aki "kamu" férjet keres magának?

Figyelt kérdés

Pl. mert a családja, környezete elvárja, de ő nem akar férjet.

Illetve egyéb előnyök (pl. lakatás) vagy bármi más miatt.

A léyneg hogy nem romantikus érzelemből akar házasodni, hanem valakit találni erre a szerepre.



2020. ápr. 25. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Van
2020. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Vajna timea is ilyen volt ...
2020. ápr. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az igazi nem jön, lehet kipróbálnék egy kamut is.
2020. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kamu barát kéne, dehat mint tudjuk, mindennek ára van...
2020. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
4-es az ár alatt a szexre gondoltál? :D
2020. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül, de arra is. :D


Kérdező! Ne haragudj, de nem írok vissza, mert attól függetlenül, hogy jól jönne egy kamubarát, nem keresek senkit! :D

2020. okt. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
#6 miért jönne jól egy kamubarát? :D Mármint leszbikus vagy és ezt nem mered elmondani, vagy aszexuális vagy és szintén nem mered elmondani, vagy csak eleged van abból, hogy mindig csesztetnek? :D
2020. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda marketing ötlet az ingyenszexért. Kezdem megérteni az értelmes nőket, akik nem vesznek részt az online ismerkedős fertőben. Már lassan kellene egy kategória "ingyen dugnék" névvel, az egyszerűbb lenne!
2021. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én értem rosszul a kérdést de kamu férj Pó T azért lenne kamu hogy nem szexre kell. Vagyis nekem pont ez lenne a szempont, ettől lenne kamu a kamu.
2021. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A szex rontaná is az uzletet. Mert ha lesz neki más, vagy megunja azután nem játszaná a kamu barátot/férjet.

Nem jo keverni a dolgokat.

2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!