Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan nő itt, aki "kamu"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő itt, aki "kamu" férjet keres magának?

Figyelt kérdés

Pl. mert a családja, környezete elvárja, de ő nem akar férjet.

Illetve egyéb előnyök (pl. lakatás) vagy bármi más miatt.

A léyneg hogy nem romantikus érzelemből akar házasodni, hanem valakit találni erre a szerepre.



2020. ápr. 25. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja én nem tartom prioritásnak a szexet, lehet félreérthető voltam. Nekem teljesen megfelelne minden testiség nélkül
2021. máj. 24. 22:03
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak puszta kíváncsiságból kérdezem hogy mi lenne az célod ezzel?
2021. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Célom hogy elmondhassam magamról hogy van egy komoly barátnőm, az se baj ha kialakul valami baráti viszony. Elhiheti mindenki, kapcsolatot, szerelmet nem keresek :D Nem is menne. De ami talán gázul hangzik, az pl. pénzügyileg is segítség lehet pl. közös bérlésnél.
2021. máj. 24. 22:17
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez az egész halott ügy. Te nem kamu nőt keresel, hanem barátnőt akivel összeköltözhetsz. Hogy egyszerűsíts, kikerülöd a lényeget hogy vonzódjon hozzád, így ráfoghatod hogy hééé, mi nem igazi pár vagyunk. Gyakorlatilag belül, nem kimondva de meg hackeled a párkapcsolatot. A nő nem szólhat semmit, mert te kamunak titulálod, de abban reménykedsz hogy kinövi magát a dolog! A legnehezebb részt akarod átugrani, ami pedig a választás, azaz hogy rád igaziból igent mondjanak.


Köszi, én ebből kimaradnék!

2021. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Fél off! Volt egy biszex vagy teljesen leszbikus exem. Otthon nem merte elmondani a dolgot, hazavitt engem mit pasit. Amúgy rohadt jól csókolt.

Van a levendula házasság olvassatok utána az ennek a kimaxolása.

2021. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
leszbi nő max.
2021. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!