Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most mit tegyek? Másnak mutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Másnak mutat kamu képet magáról, vagy nekem?

Figyelt kérdés

A férjemmel már 8 éve vagyunk együtt, idén márciusban házasodtunk össze. Ez a 8 év alatt összesen 3x jött egy.. nem is tudom pontosan megmondani milyen érzés, de a semmiből egy iszonyúan nyugtalanító gyomorgörcsös érzés, ami miatt belenéztem a facebook beszélgetéseibe. Egyszer sem volt alaptalan... De csak a legutolsónál volt nővel kapcsolatos titkolózása. Összeraktam a morzsákat, amiket a munkatársaitól hallottam, meg innen onnan, aztán a privát beszélgetéseik is komolyabbak voltak, mint ahogy az ember "csak egy kollégával" beszélget... Ez még esküvő előtt volt, de megbeszéltük, nem volt semmi, azt mondta, hogy nem rossz, de nem tetszik neki stb. Elhittem. Megdumáltuk, túlléptem rajta.


Aztán most, ma, megint jött egy ilyen érzés, és belenéztem. A legutóbbi eset óta ma beszélt a csajjal először messengeren, de csak annyit, hogy találkozzanak szünetben.. Ennél még igyekeztem nem rosszra gondolni, hát végülis nem tetszik neki...


Aztán megláttam az egyik legjobb haverja üzeneteit is..

A lényeg hogy a legutóbbi probléma iőpontja tájélán vele is beszélgetett a férjem a csajról, illetve konkrétan kérdezősködött róla, amikor meg a srác visszakérdezett, hogy dehát jövő hónapban nősülsz nem?, a férjem csak annyit irt, hogy ja, de még nem döntötte el, hogy kit vesz el. És nem fogja azt hazudni neki, hogy nem tetszik neki a csaj, mert milyen szép...


Ugyancsak a haverjával folytatott beszélgetésben találtam, hogy felsorolt neki párat a szexuális kapcsolataiból, ahol említett egy olyan nőt is, akiről biztosan tudom, hogy már együtt voltunk, amikor a nő nyomult rá, de ő az akkori állítása szerint elhajtotta... és dicsekedett neki, hogy milyen volt.


És mindemellé csomószor iszonyú lekezelően ír rólam, meg néhány dolgot teljesen másképp mesél el a haverjának, mint ahogy azt kettőnk között lereagálta, amire a haverja már nem egyszer írta neki, hogy dobjon ki a p_csába.


Nekem teljesen más arcát mutatta végig....


Ráadásul most hónapok óta babát tervezünk már, emiatt mikor megjön gyakrabban vagyok levert. Elküldtem egyik alkalommal a férjem a patikába egy bizonyos vitaminért, amiről úgy gondoltam, segíthet. Volt rá ideje elmenni, mert egész nap itthon volt, én viszont dolgoztam. Állítása szerint egész nap takarított, meg főzött nekem, ezért nem tudott elmenni érte. Persze nem voltam jókedvű tőle, mert közel van hozzánk a gyógyszertár. De erről az esetről is azt irta a haverjának, hogy egész nap robotolt itthon, pedig normális helyen ez az asszonyok dolga, ráaásul még magának is kellett főznie, és a f_sza tele van hogy ezek után is még nekem áll feljebb, mert nem ment el azért a sz_rért.

(Félreértés ne essék, elsősorban nem az én ötletem volt a baba, ő szerette volna nagyon.)


Szóval nem tudom, hogy iszonyú naív voltam ennyi éven át, hogy hagytam magam becsapni, hogy tényleg ilyen valójában, vagy (újabb naívság...) csak a haverjának akar vagánykodni...


Nagyon össsze vagyok most törve... Nem tudom mit csináljak..Érdemes ezt még megbeszélni, vagy továbbra is totál ugyna ezt fogja csinálni, és semmi értelme? AMikor korábban elbeszélgettünk a problémáinkról komolyan, mindig úgy tűnt, hogy most már minden rendben lesz, nem lesz semmi baj. De midig jönvalami új. Lehet ezt valahogy hatékonyabban megbeszélni? Vagy esküszöm nem tudom mit tegyek...

N25, ő F27


2019. aug. 6. 21:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez válást jelent szerintem...
2019. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 SHARON TATE ***** válasza:
23%

Nekem mondjuk nem férne bele hogy más levelezésében kutakodjak de ez van.

Nyílván a bajok egy része is ez hogy ő nem tudja hogy miket olvastál róla.

2019. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Lépj le és adj hálát a sorsnak, hogy még nem jött össze a baba. Te képes lennél ilyeneket tenni vele? Nem, mert szereted. Ő képes rá, na miért?
2019. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen, erről a részről én is hibás vagyok, mert nem szép dolog megsérteni a másik privátszféráját. Ezt elismerem. De inkább vagyok hibás ebben, minthogy leéljem az életemet úgy, hogy a férjem ígenekről beszélget másokkal, illetve, hogy hazudik nekem.
2019. aug. 6. 21:35
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlót kezd el szedni, mert a baba ide nagyon nem hiányzik a valoper közepébe.
2019. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
*ilyenekről
2019. aug. 6. 21:35
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjed ilyen jellemtelen. Beszélgethetsz te vele komolyan reggeltől estig, estétől reggelig, max. mindig előadja a színházat, amiről azt gondolja, hogy megnyugszol tőle. Legkésőbb a 2. húzásánál lapátra kellett volna tenned, nem várni a csodára. Gyereket a helyedben biztosan nem vállalnék vele. Nem alkalmas rá és a házasságra sem az. Ő kalandozni akar a hátad mögött, te csak házvezetőnő vagy számára, semmi több
2019. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal válnék.
2019. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Andi80018 ***** válasza:
94%
Te bolond vagy? Tényleg hozzámentél egy ilyen idiótához? Minek generálod magadnak a problémákat? Az embered full éretlen a komoly kapcsolatra, úgy viselkedik, mint egy 17 éves tini.Ő még simán csajozni akar, egyáltalán nem tisztel. Szerinted mi lesz, ha lesz gyerek? Ugyanez. Mitől változna meg? Állandóan félre akar menni, ez tisztán látható.
2019. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Nehogy gyerket vállaljatok! Alapjaiban szar a házasságotok.
2019. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!