Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti mit csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti mit csináltok ha vki kamu képet küld magáról?

Figyelt kérdés
Ugyanis itt kaptam kamu képet pl vkitől. Csak nem tudom mi a szokás ilyenkor. Így még nem jártam.

2015. dec. 7. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem foglalkoznék vele tovább.
2015. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha akarod feljelentheted. Képmással való visszaélés. Én 1 sráccal tettem meg. Mert hetekig szédített és szedte ki belőlem a képeket. Aztán mikor lebukott még ő zsarolgatott engem. Hát kapott érte:)

Honnan tudod, hogy kamu amúgy? Illetve hol beszéltél vele? Itt? HA igen mi a nickje?

2015. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb rákérdeznék, hogy miért küldött kamu, és hogy komolyan akar-e ismerkedni? Mert ha csak szórakozik akkor ne rabolja az időmet, ha meg tényleg akar valamit, akkor találkozzunk élőben.
2015. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen itt volt. Azóta nem válaszolt mióta rákérdeztem:)
2015. dec. 7. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki a nevét. Megérdemeljük mi is, hogy tudjuk ki az.
2015. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a 77%-os előttem szóló, mert nagyon le akar beszélni róla, hogy foglalkozz vele :D Pedig szerintem is megérdemli, hogy lebukjon. De engem érdekelne hogy jöttél rá:)
2015. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A google volt a barátom :) A kérdező kommentje mond vmit?:) Akinek kell annak fog vmit mondan a fenti mondatom :)
2015. dec. 7. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!