Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most mit tegyek? Másnak mutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Másnak mutat kamu képet magáról, vagy nekem?

Figyelt kérdés

A férjemmel már 8 éve vagyunk együtt, idén márciusban házasodtunk össze. Ez a 8 év alatt összesen 3x jött egy.. nem is tudom pontosan megmondani milyen érzés, de a semmiből egy iszonyúan nyugtalanító gyomorgörcsös érzés, ami miatt belenéztem a facebook beszélgetéseibe. Egyszer sem volt alaptalan... De csak a legutolsónál volt nővel kapcsolatos titkolózása. Összeraktam a morzsákat, amiket a munkatársaitól hallottam, meg innen onnan, aztán a privát beszélgetéseik is komolyabbak voltak, mint ahogy az ember "csak egy kollégával" beszélget... Ez még esküvő előtt volt, de megbeszéltük, nem volt semmi, azt mondta, hogy nem rossz, de nem tetszik neki stb. Elhittem. Megdumáltuk, túlléptem rajta.


Aztán most, ma, megint jött egy ilyen érzés, és belenéztem. A legutóbbi eset óta ma beszélt a csajjal először messengeren, de csak annyit, hogy találkozzanak szünetben.. Ennél még igyekeztem nem rosszra gondolni, hát végülis nem tetszik neki...


Aztán megláttam az egyik legjobb haverja üzeneteit is..

A lényeg hogy a legutóbbi probléma iőpontja tájélán vele is beszélgetett a férjem a csajról, illetve konkrétan kérdezősködött róla, amikor meg a srác visszakérdezett, hogy dehát jövő hónapban nősülsz nem?, a férjem csak annyit irt, hogy ja, de még nem döntötte el, hogy kit vesz el. És nem fogja azt hazudni neki, hogy nem tetszik neki a csaj, mert milyen szép...


Ugyancsak a haverjával folytatott beszélgetésben találtam, hogy felsorolt neki párat a szexuális kapcsolataiból, ahol említett egy olyan nőt is, akiről biztosan tudom, hogy már együtt voltunk, amikor a nő nyomult rá, de ő az akkori állítása szerint elhajtotta... és dicsekedett neki, hogy milyen volt.


És mindemellé csomószor iszonyú lekezelően ír rólam, meg néhány dolgot teljesen másképp mesél el a haverjának, mint ahogy azt kettőnk között lereagálta, amire a haverja már nem egyszer írta neki, hogy dobjon ki a p_csába.


Nekem teljesen más arcát mutatta végig....


Ráadásul most hónapok óta babát tervezünk már, emiatt mikor megjön gyakrabban vagyok levert. Elküldtem egyik alkalommal a férjem a patikába egy bizonyos vitaminért, amiről úgy gondoltam, segíthet. Volt rá ideje elmenni, mert egész nap itthon volt, én viszont dolgoztam. Állítása szerint egész nap takarított, meg főzött nekem, ezért nem tudott elmenni érte. Persze nem voltam jókedvű tőle, mert közel van hozzánk a gyógyszertár. De erről az esetről is azt irta a haverjának, hogy egész nap robotolt itthon, pedig normális helyen ez az asszonyok dolga, ráaásul még magának is kellett főznie, és a f_sza tele van hogy ezek után is még nekem áll feljebb, mert nem ment el azért a sz_rért.

(Félreértés ne essék, elsősorban nem az én ötletem volt a baba, ő szerette volna nagyon.)


Szóval nem tudom, hogy iszonyú naív voltam ennyi éven át, hogy hagytam magam becsapni, hogy tényleg ilyen valójában, vagy (újabb naívság...) csak a haverjának akar vagánykodni...


Nagyon össsze vagyok most törve... Nem tudom mit csináljak..Érdemes ezt még megbeszélni, vagy továbbra is totál ugyna ezt fogja csinálni, és semmi értelme? AMikor korábban elbeszélgettünk a problémáinkról komolyan, mindig úgy tűnt, hogy most már minden rendben lesz, nem lesz semmi baj. De midig jönvalami új. Lehet ezt valahogy hatékonyabban megbeszélni? Vagy esküszöm nem tudom mit tegyek...

N25, ő F27


2019. aug. 6. 21:26
1 2 3
 11/28 Izabella220 ***** válasza:
100%
Lehet hogy nehéz lezárni 8évet de basszus 25 vagy ennék szebb kor nincs is egy újrakezdéshez. Olyan embernek vagy a társa aki úgy beszél rólad mintha a kapcarongya lennél.A férjed 27éves mi lesz még 8 év múlva addigra megcsal még vagy 5 nóvel feletted meg repül az idő vagy lebabázol ennek a debil csávónak.
2019. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjuk már ezt a magánszféra baromságot. A legtöbb esetben igenis vaj van a füle mögött a másik félnek. A női megérzés egy csoda. Aki annyira félti a kis magánszféráját, az eltünteti a nyomokat. Egy a csávó még csak nem is fél a következményektől.
2019. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Én kinyomtatnám a kérdéses beszélgetéseket, főznék egy jó vacsorát, megbontanék egy jó kis vörösbort és leültetném az asztalhoz úgy ,hogy azt gondolja ebből valami nagyon jó hír sül ki.Aztán a fejére borítanám a kaját,ráönteném a bort elé tenném a kinyomtatott szöveget és otthagynám magába had gondolkodjon az élet rejtelmein és hogy vajon hol ronthatta el.

Ne vállalj vele babát.

2019. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%

Ismertem egy valakit, aki a nőjéről úgy nyilatkozott, úgy érzi, nincs sok köze hozzá, és csak panaszkodott, sajnáltatta magát.


Majd elvette feleségül.


A nő ott is tudta már a lagzi előtt, h. valójában másokkal is cicázik a hapsija, mégis hozzáment.



A pasi neki megint csak más arcát mutatta, a nő gyanútlan volt sokáig.


Te is ott tévedtél, h. hozzámentél.


Ne haragudj, de a te sarad is.


És iszonyú naiv vagy.


Saját szemeddel láttad, miket irogatott a másiknak ,és képes voltál bekajálni, h. nem érdekli a nő???!!


Szóval nemtom, magadat is helyre kéne rakni, meg kivsit észhez térni, felnőni az élethez... és gyorsan elválni.

2019. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem maradnék egy ilyen kapcsolatban. Főleg nem szülnék gyereket. Rosszabb lesz, egy baba nem cukorlufi és unikornis. Egy jó kapcsolatot is meg tud viselni, egy pasit soha nem fog hozzád láncolni ugyan úgy félre fog menni mint ahogy eddig is. Őszintén. Le van írva minden. Az is hogy megcsalt, az is, hogy mennyire tetszik neki más egy baba tervező időszakban! Hiába vakít el a lilaköd ez nem normális. Az sem, hogy ő az otthoni munkát robotolásnak nevezi, ne vicceljünk már, hogy ekkora gondot okoz megfőzni!Mi a fenét kezdene egy nem alvó éjjel nappal ordító hasfájós gyerekkel? Fiatal vagy, lépj ki és szülj olyan embernek aki partner. Ennek nem lesz jó vége. Hiába kva nehéz újra kezdeni még mindig könnyebb mint közös vagyonnal gyerekkel hitellel a nyakadba. Gondolkozz és ne legyél vak. Ki dumálhat mindent, szereted el is hiszed, de látod, hogy más előtt ki is ő valójában
2019. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Na az erkölcs csőszöket nyugodtan küld el aludni, késő van a mesékre. Nehogy már erkölcsről dumáljunk a telefonbanézés kapcsán mikor a csaj totál at van b,szva. Hol a párja erkölcse? A magánszféra addig magán amíg a másik életére nincs hatással de ha valami engem is érintene (ilyen esetben nem kicsit) akkor nehogy az már magánszféra legyen. Magánszféra amikor titeket valaki elhord mindenfélének olyan embereknek akik ismernek és te pedig nem is tudod mit gondolnak rólad alaptalanul,

vagy amikor talán válás lehet belőle, amikor gyereket akartok a másikkal és rájöttök ő milyen az az ő magánszférája? Egy nagy lof.szt. Bocs a szóhasználatért.


A lényegre térve, szerintem jobban jársz ha válsz. Nem tudom megcsalt e, lehet, hogy igen de az is, hogy nem. Ismerek több szájhőst aki mindig szaftosan ecseteli melyik jó nőt hogyan ..., miközben pedig tudok több konkrét esetet,hogy tuti nem volt meg de még lehetőség szinten se neki.

Vagyis amit a férjed mesél a haverjának az lehet, hogy csak kitalált hazugságok, játsza a macsót előtte. De ez attól még nem változtat azon, hogy Téged leócsárol, rossz fényben tüntet fel alaptalanul és készakarva hazudozik rólad, a párjáról, szerelméről.(elvileg)

Vagy pedig igaz amit ír és már megcsalt. Látja,hogy naiv vagy, hiszékeny, szerelmes ezért kitart veled mert melletted úgy gondolja sok mindent megtehet, egy biztos pont nak jó leszel.


Mindkét eset szánalmas és szemét, aljas tett. És bármelyik az igaz, így szerintem nem akarsz élni. Annál inkább, hogy már néhányszor megbeszéltétek a dolgokat. Ott is becsapott. Eljátszotta, hogy érti, minden rendben,megoldjátok stb. közben meg folytatja amit csinált. Ha vele maradsz tudod mibe mentél bele. A te döntésed.

2019. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Ahh, igen azon őrlödök először is, hogy szájhősködik, vagy tényleg megcsalt. Mert előttem volt egy nagy szerelme, aki rendszeresen csalta, de csak később derült ki, emiatt én már úgy ismertem meg a párom, hogy mélyen elítélt minden féle megcsalást.

Viszont amikor ez a konkrét nő nyomult rá, csak két héttel később mesélte el nekem a dolgot, hogy visszautasította stb., mert félt, hogy nagyon felhúzom magam rajta.. Hát ezzel többet ártott sokkal. Így aztmondom, túl sok a gyanús körülmény, de nem tudom kétség kívül kimondani, hogy tényleg megtette. És ez nagyon bosszant..

2019. aug. 6. 22:45
 18/28 anonim ***** válasza:
92%
Hu ahogy olvastam ezt az írást ordított róla,hogy a párod egy jellemtelen alak aki talán már meg is csalt,vagy megcsalna bármikor. Ezek fényében szerintem nem lehet tovább együtt maradni. Téged örökké bántani fog a tudat,hogy na most melyik fital gyakornokaot húzza éppen a párod? Ez csak rosszabb és rosszabb lesz évről-évre. Nagyon sajnálom,hogy egy ilyen embert fogtál ki. De ne maradj vele együtt,ha boldog életet szeretnél magadnak .
2019. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Andi80018 ***** válasza:
93%
Tök mindegy, megtette-e, vagy sem. Egy házasságban ennek az egész sztorinak a szele se kellene, hogy legyen, nem még baba várás közben. Hülyének néz teljesen, meg persze, hogy azt mondja, gyereket akar, mert így azt gondolja, bebiztosíthatja magát.
2019. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
Egy képmutató ember... Ne haragudjde ennél már csak jobbat találsz hidd el! Amíg nincs gyermek addig jó könnyebb a válás!
2019. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!