Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért gondoljátok, hogy akinek alig van magáról fb-on képe vagy kiírása, az "kamu"?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Volt egy srác, aki bejelölt fb-on, hogy ismerkedjünk, szerinte nagyon szép vagyok. Elkezdtünk levelezni, erre kérdőre vont, hogy miért csak 5 képem van magamról? És le van tiltva az az album, amin meg vagyok jelölve (ami pár sulis, meg nyaralós kép, sosem szoktam fent hagyni a megjelölt képeket magamról, mert nem tartozik másra).

Erre elkezdett olyanokat írni, hogy talán komplexusos vagyok, zárkózott? Meg hogy egy csajjal elkezdett levelezni, kevés képe volt, de kiderült, hogy csak kamu.


Aztán 1 hétig Balatonon voltam, nem írtam neki és mire megnéztem a fb-om, láttam, hogy írt pár levelet, hogy talizunk-e, aztán mivel ugye nem láttam a többit, mert nem volt netem, a végén írta, hogy "gondoltam, hogy csak kamu vagy.." és letörölt az ismerősei közül. Nem értettem, hogy mi van? Miért lesz gyanús, ha valakinek nincs fent fb-on az élete képekben, meg írásokban? A képeimen egyébként teljesen jól is látszom, egész alakosak mind. De azért rosszul esett, hogy még azt is bizonyítani kéne, hogy létezem egy hülye közösségi oldal miatt. A srác meg már 25 éves volt.


2013. júl. 9. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert általában aki szép, az szereti magát fényképeztetni.

Más oka nincs.

2013. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon nem izgatna hogy mennyi kép van face-n hisz az csak egy internetes oldal. Sokan ezt nem tudják felfogni.
2013. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jobb, hogy így alakult, nem lehetett túl értelmes a srác a sztoriból leszűrve ! Basszus, nekem kb. 3 képem, ha van kint :D dehát nem mindneki ott éli az életét...
2013. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Van az ismerőseim között pár nagyon szép lány, akik nem lógnak állandóan fb-on és nem raknak ki magukról minden élethelyzetben képeket. Én nem érzem magam bombanőnek, nem is vagyok az, de csak akkor teszek fel magamról képet, ha egy szép ruhában jó beállítással megkérek valakit, hogy fotózzon már le, nem minden sz.rról, hogy megyek az utcán, ülök a wc-n, meg éppen ülök a barátnőmmel a kávézóban.
2013. júl. 9. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint nem csak én kapok "szemrehányást":megnézte hogy 3 év alatt 2profilképem volt,és alig 4képem,erre meg jött hogy biztos antiszoc vagyok,vagy kamuk a képek,később meg azért is leszóltak hogy miért nem facebookon élem az életemet mert akiknek vannak barátai írnak a másik üzenőfalára

ne törődj az ilyen gyökerekkel

2013. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már azon is gondolkodtam, hogy letörlöm magam, ez egy nagy hülyeség, csak van, aki mindig ott küld levelet. Amúgy a srác meg mindig lemondta a talit, mert most dolgozik, elutazik stb, én meg egyszer mondom le és tuti kamu vagyok.

A kevés képeim alá pedig még a barátaim is kommentelnek valami személyeset, hogy X de rég láttalak, meg hasonlók, szóval nem tudom miből szűrte le, hogy nem létezem, meg eleve ő jelölt be, nekem aztán semmi hasznom nem lenne belőle,hogy vele ismerkedjem.

2013. júl. 9. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, nem normális. Nekem tavaly óta ugyanaz a profilképem, utoljára tavaly nyáron töltöttem fel magamról képet és akik csak úgy fb-on bejelölnek, hogy ismerkednének, azoktól én is kapom, hogy biztos nem is így nézek ki csak épp egy jól sikerült az adott kép vagy hogy azóta csúnya lettem stbstb..

És nálam is volt már olyan, hogy megszóltak azért, hogy mért nem írok ki az üzenőfalamra semmit és hogy az ismerőseim se írnak rá semmit, nem vagyok mások képén megjelölve biztos antiszociális vagyok és még sorolhatnám. Mindez úgy, hogy 20-25 éves emberekről vagy szó. Nem kell velük foglalkozni. :)

2013. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23/F-ként mondom, hogy egyáltalán nem érdekel, ha csak 1 képe van is a lánynak facen. Nem ítélem el, nem gondolom azt, hogy kamu. Ha nem mutogatja magát akkor nem. Neked sikerült kifogni egy majmot van még ilyen bőven...
2013. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"akik csak úgy fb-on bejelölnek, hogy ismerkednének, azoktól én is kapom, hogy biztos nem is így nézek ki csak épp egy jól sikerült az adott kép vagy hogy azóta csúnya lettem stbstb.."


Az ilyeneket olyan jól el lehetne hajtani az anyukájukba, hogy csak na. Jó zaftos önbecsülésromboló dumát benyomni nekik és utána nem megvárni a reakcióját hanem egyszerűen letiltani. Mivel aki ilyenekkel zaklat az egy sutyerák ezért amiért nem tud reagálni rá még fel is robbanna a feje a monitor előtt. :D

2013. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó...igen ezt kéne csinálni bár én annyira nem izgatom ezeken magam.

A másik dolog ami még régebben idegesített, hogy volt fenn több albumom, pl. voltam kirándulni stbstb, azokat a képeket felraktam, hogy a rokonok, barátok akikkel ritkábban találkozok meg tudják nézni, ne kelljen mindegyiküknek egyesével elküldeni. Nos ugye volt sok-sok kép (persze ezeket már beállítottam, hogy csak adott emberek láthassák), mivel ha valaki bejelölt, hogy megismerne akkor hiába volt fenn a sok kép még írta hogy küldjek magamról képet...

2013. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!