Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
3 éve élek párkapcsolatban a feleségemmel. Tavaly házasodtunk össze. Az utóbbi 7-8 hónapban betegesen féltékeny már teljesen kikészít. Állandóan azzal vádol hogy mikor megyünk valahova én minden nőt megnézek, szemezek velük, tegnap pl ment a tv-be egy riport amibe nőket mutattak bikinibe nyilván odanéztem. Erre ő teljesen kibukott hogy biztos nem elég jó nekem meg hogy más nőkre vágyok. Tegnap már nem birtam tovább csöndbe maradni teljesen kiakadtam h ez már szánalmas h ilyenekért összeveszik velem. Vegul odáig fajult h rohadjak meg a családommal eggyütt stb... Meg hogy én nekem kéne bocsánatot kérnem nem feleselni.. kerdezem en miert? Persze ő csomószor mikor lát egy helyes férfit a tvbe mondja h hú de helyes csávó tik tokon felmeztelen ferfiakat néz előttem de én csak mosolygok meg elpoénkodom rajta nem zavar. Erre az volt a válasz ő máshogy nezi ezeket mint én. Lasssan már nem is szivesen megyek vele barhova is mert feszélyezve erzem magam ettől h szerinte minden nőt megnézek.. de az istenre esküszöm hogy ez nem igaz! És mindig az a válasz h mért tagadom le ő ezt látja. Kezdek ebbe belefáradni, pedig nagyon szeretem. Hetente kap virágot foglalkozok vele mindig munka után. Pedig sokszor nagyon fáradt vagyok.. (a helyzet miatt en dolgozok jelenleg egyedul) és ezt kapom mit tegyek?? 25f 31L

2020. máj. 10. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Olyanok vagytok mint a gyerekek. Igen, te is.
2020. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Lehet a plusz 6 év miatt is van már benne egy frusztráltság.

Szerintem a 31 éves már nem lány.

2020. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
31 éves nő létére illene tudnia, hogy a férfiak megbámulnak más nőket, és ez nem jelent semmit.Elhiszem,hogy fárasztó.Nem kell neki hetente virágot venni, mondd meg neki, hogy változtasson a viselkedésén mert nem lesz jó vége.
2020. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Önbizalomhiányos a kicsike...

Beleáshatod magad a témába, párkapcsolati dolgok működésébe, emberi működésekbe, az elme(!)működésébe.... YouTube-on található sok videó . De igazából ezt neki kellene. Mert benne van a hiba.

Ez konkrétan egy olyan eset amin pszichológus tud segíteni. De a nyakamat rá hogy nem menne el, nem vallaná be hogy vele van a baj. Csak támadna mint eddig.

Azt tudd hogy nem normális a viselkedése.

2020. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon önbizalomhiányos, és ez a bűntudatkeltős kommunikáció is beteges tőle. Rendbe kell hoznia magát. De jelenleg aztsem veszi észre, hogy problémás. Neked kell megértetned vele.
2020. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Mondd h teis máshogy nézed :D
2020. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tegnapi vitánk után azt is megkaptam hogy ő rá fog irni a régi ismerőseire exeire és megcsal velük stb.. nagyon rosszul esnek.. néha már tényleg az erzem hogy nincs vele rendben valami.. teljesen kikészít idegileg instabilnak erzem.. de eltelik pár nap és mintha kicserélték volna.. megint normális aztán kezdődik előlről az egész..... A vírus miatt napi szinten van 1-2 ora tulorám munkahelyen ami most megmondom őszintén jol is jon most. Akkor is azzal tamad h biztos massal vagyok... Nagyon rossz erre hazajonni minden nap.. kicsinál idegileg és lelkileg de szeretem de nentudom meddig birom ezt már.
2020. máj. 10. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szoktad dicsérni hogy csinos stb?Érezteted vele hogy neked ő a legszebb?Ha igen akkor súlyos önértékelési zavara van a feleségednek.Megértelek nagyon rossz lehet egy ilyen kapcsolatba mert gondolom mindig azon stresszelsz ha együtt vagytok hogy mikor fog robbani a bomba meg nem nézhetsz akárhova mert a feleséged azt nézi hogy mikor hova nézel ismerek ilyen párt a srácnak pokol az élete szegény ha nem is csinál semmi rosszat akkor is kap és elég durva veszekedés szokott lenni a semmiből és a csajnak hiába mond bármit nem hiszi el csak mondja a magáét amit a fejébe gondol pedig sokszor nem igaz.Ez a lelki terror amit ki rövidebb ki hosszabb ideig tűr de egyszer mindenkinél betelik a pohár.Én nem tudnék igy élni.
2020. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Belefogsz lassan őrülni ebbe kisapám, majd tényleg megcsalod a végén, hogy legalább legyen értelme a felesleges veszekedéseinek.

Nem lehet rábírni, hogy elmenjen önszántából pszichológushoz? Mert ha nem változik meg fogod utálni és egy szenvedés lesz csak a házasságod. Gyereket szerintem semmikép sem tervezzetek addig amíg ez nincs megoldva. Férfiaknak is lehet kérni fogamzásgátló injekciót csak tudd. Ne hagyd magad zsarolni semmivel, inkább te adj neki ultimatumot, hogy kezeltesse magát vagy elvaltok. Talán nem késő, bar nem sok jót lehet erre írni. Nekem volt korábbi partnerem csinalta, hogy felhívott minden megállónál, hogy hol vagyok stb. Egy rémálom volt, tudom milyen.

2020. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem hinné neked ha szembesítenéd a tényekkel.

Még kellene mutatni az itteni válaszokat neki, hátha még időben észhez térne. Itt egy ismerősöd sem válaszolt, függetlenek a vélemények.

2020. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!