Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl szigorú feleség vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szigorú feleség vagyok? Ezt mondta a párom? Szerintetek tényleg? Te annak tartod magad?

Figyelt kérdés

Igazából mindent meg szoktunk beszélni. Arról nem tehetek h sokszor nekem van igazam :)

De tényleg, van 1-2 dolog amiben nem vagyok kompromisszumképes:

- ne cigizzen

- ne igyon túl sokat

- legalább itthon ne egyen egészségtelen vackokat

- ne költse a pénzt drága és fölösleges hülyeségekre

- házimunkából 50%-ban vegye ki a részét, és egy minimális igényesség az otthonunkat illetően, legyen már


Ez utóbbi miatt vesztünk össze. A barátaival söröznek ma egy parkban. Mikor ma hazaérek fáradtan, ő persze egész nap itthonról dolgozik, full kupi van. Hétvégén kértem meg pár dologra és azóta nem sikerült megcsinálnia. Én egy vizsgára tanulok, plusz szüleimhez rohangálok, ő meg egész nap xboxozik, gondoltam egy pár plusz dologra megkérhetem kivételesen.


Mikor hazaértem, ő épp indult volna. Az h full kupi a lakás az egy dolog, de azt se csinálta meg amire kértem, 3 nap alatt. Olyan dühös lettem... megmondtam h ha nem csinálja meg azonnal azt a pár dolgot akkor este nem fogom beengedni. Ő persze mindent a fejemhez vágott de azért megcsinálta, nem volt egy óra se, persze a barátai folyton hívogatták és azt mondta h mostmár besötétedett, szóval nincs is értelme menni, de azért becsapta az ajtót és elviharzott.

Hisztis vagyok és akaratos, túl szigorú vele, nekem egy rabszolga papucs kell, ő meg nem az. Hát nemtudom, én nem érzem magam szigorúnak. De ha mindent ráhagyok az se jó nem? Oké kértem egy plusz dolgot. Ő azt mondja megcsinálja, és utána meg nincs kedve napokig, akkor jogosan vagyok kiakadva, nem? És mégis hogyan beszéljek meg vele vmit higgadtan, mikor elsunnyog és épp gyorsan lelépni készül?


2020. jún. 23. 20:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem anya vagy, mint feleség...felnőtt férfinak ezek alap dolgok bár a mai trendben férfi is alig maradt.

Megszokod vagy átneveled, esetleg elhagyod, amit tehetsz...ez a gyerek sose nő fel, ha ennyire becsül téged.

2020. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy túl szigorú, de nem fog menni megváltoztatni, vagy épp helyre rakni az agyát.
2020. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Én a 9-essel értek egyet, azért ez így elég szarul hangzik, hogy ne egyen egészségtelen dolgokat (soha, semmikor? nem fér bele heti 1 chips se?), meg ne költse fölösleges dölgokra a pénzt (kinek fölösleges? neked?).

Továbbá, ez megütötte a szemem: "ő persze egész nap itthonról dolgozik, full kupi van". Nos, itthonról dolgozó nőként azért elmondanám, hogy ez nem egyenlő azzal, hogy a seggemet vakarom a tv előtt, és marhára ráérek a házimunkával szórakozni. Bár utána meg azt írtad, egész nap xboxozik, szóval nem egészen értem, hogy akkor mi is van.

Amúgy abban igazad van, hogy ha megígérte, csinálja meg, ne hisztikézzen utána, ha számonkéred.

2020. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Savlekotő ***** válasza:
100%

Sose értem ezek miért esküvő után tűnnek fel?

70F

2020. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szigorú a tanárnő vagy az anyuka szokott lenni. Te melyik vagy? A listád nem vészes, de azért bele lehet kötni. 2 amit már említettek, nem igazán konkrét, a többiről meg nem tudom, hogy eddig is így volt, vagy ez a szabály a "feleség státuszoddal jár." Ha eddig cigizett, ivott és nem vett részt házimunkában, akkor nem jogos. Ha nem tetszik, olyat kellett volna választani.

De a fogalmazásod alapján ez nem egy egyenrangú kapcsolat, legfeljebb, ha neki is van egy listája és ő is lehet "szigorú".

2020. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam én is kérdezni hogy most te gyerekként tekintesz a párodra vagy felnőtt egyenrangú partnerre. Mindent tiltasz neki kb. Mint valami korlátozas. Meg mi az hogyha nem csinalja meg ezt vagy azt akkor nem engeded be. Jön a következő kérdés ő most szerinted egy szegény kirekesztett kutyus vagy a férjed. És neki mik a vágyai? Megkérdezted? Ezek alapján amiket leírtál tényleg papucsot akarsz és nem egy egyenrangú társat. Döntéseket hozol meg róla de nélküle az ő beleegyezése nélkül. Úgy kezeled mint egy 5 évest. Hagy kérdezzek már valamit? Te tisztában vagy hogy ő neked kicsodád? Kérdezd meg magadtól ezt a kérdést mielőtt bocsánatot kérsz tőle a nélküle róla hozott döntéseiddel. Persze hogy eltrappol diszkréten a barátaihoz. Nem bántásból írom de amiket írtál olyan mintha tényleg gyereked lenne és nem férjed? Mindig ilyen volt a kapcsolatotok vagy az elején tudtad is hogy mi az hogy szabad akarat döntése, és egyenjogú partnerseg?
2020. jún. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
* A kérdőjeleket képzeld oda a kérdésekhez ahova nem írtam.
2020. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..Főnyereményt fogtál 😁

Ismerős a helyzet. Az exem minden nap ivott,mert neki ez jár és ne ugassak bele. Nagyon sok pénzt elivott,amiért ÉN is dolgoztam. Magamra nem költöttem,különben a hitelt és a számlákat nem tudtuk volna fizetni. No,ezután lett másik. Aki 10 hónapig nem dolgozott csak lébecolt,drogozott(utólag derült ki) és ivott . A belem kidolgoztam amíg ő phaszt vert otthon meg ribikről kért fotókat közösségi oldalon. Választás elé állítottam,jött a válasz"túl szoros a póráz" Mondtam neki,igazából letojom,mehet póráz nélküli kóborkutyának ha nem tetszik. Elment dolgozni,drog és pia maradt 4 évig. Akkor jött az újabb választás elé állítás,mert anyagilag nem bírtuk a sok drogot... Azt letette. Alkohol viszonylag visszafogta,hétvégén itthon iszik. Ha csúnyán nézek ,jön a "nehogymáár,ennyi jár nekem..." hmmm..igen?! Nekem nem járna az amit esetleg megkívánok? Csak helyette pakolom a pénzt félre lakbérre,számlákra,a régi helyzet miatti végrahajtások fizetésére,a fiatalabb korában nagyértékű autó hitelre vásárlása majd nem fizetése miatti végrehajtás törlesztésére. Nekem ez jár ,meg a pofám. Van/volt egy fiatalabb kollégája aki szépen formálta a rossz irányba. Ebbe sem ugathatok/ugathattam bele. Szóval,nem,nem vagy túlmszigorú. Ha nem felel meg neki és nem.tud együttműködni veled,akkor húzzon el a véreres f.szba az ilyen akaratos,érzelmi zsarnok kötsög.

2020. jún. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

Olvasom a válaszokat és csodálkozom.

Póráz. Mi?

Én, akivel együtt élek vagy a férjem adott esetben, arra nem rakok pórázt. Nem mondom meg, hogy mit és hogyan csináljon.

Vannak dolgok, amiket én intézek és van amit a férjem.

Ő sem szól bele és én sem, hogy hogyan intéződik el a dolog csak legyen kész.

Ne cigizzen és ne igyon meg az egészségtelen kajákat is kerülje, meg ha lehet , akkor ülve pisiljen...

Nem kell csodálkozni, hogy amit leírtál azután s*arik bele mindenbe.

Biztosan le leszek pontozva, de nem érdekel.

Természetesen nem attól férfi a férfi, hogy piál meg cigizik.

Viszont kérdem én, hogy a férfiasságát hagyod gyakorolni?

2020. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó mert a férfi attól férfi,hogy egész nap a tökén ül és xboxozik? Majd amikor hazaér a feleség kupit,dzsuvát hátrahagyva elhúz a haverokkal piálni? Ááá ,így már értem. Túl nagy elvárás,hogy dolgozzon,ne legyen alkoholista,az én káromra ne csessze el feleslegesen a pénzt. Férfiasságát gyakorolhatja,hetente 3 prostit hozunk neki rendszeresen...vagy??
2020. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!