Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl szigorú feleség vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl szigorú feleség vagyok? Ezt mondta a párom? Szerintetek tényleg? Te annak tartod magad?

Figyelt kérdés

Igazából mindent meg szoktunk beszélni. Arról nem tehetek h sokszor nekem van igazam :)

De tényleg, van 1-2 dolog amiben nem vagyok kompromisszumképes:

- ne cigizzen

- ne igyon túl sokat

- legalább itthon ne egyen egészségtelen vackokat

- ne költse a pénzt drága és fölösleges hülyeségekre

- házimunkából 50%-ban vegye ki a részét, és egy minimális igényesség az otthonunkat illetően, legyen már


Ez utóbbi miatt vesztünk össze. A barátaival söröznek ma egy parkban. Mikor ma hazaérek fáradtan, ő persze egész nap itthonról dolgozik, full kupi van. Hétvégén kértem meg pár dologra és azóta nem sikerült megcsinálnia. Én egy vizsgára tanulok, plusz szüleimhez rohangálok, ő meg egész nap xboxozik, gondoltam egy pár plusz dologra megkérhetem kivételesen.


Mikor hazaértem, ő épp indult volna. Az h full kupi a lakás az egy dolog, de azt se csinálta meg amire kértem, 3 nap alatt. Olyan dühös lettem... megmondtam h ha nem csinálja meg azonnal azt a pár dolgot akkor este nem fogom beengedni. Ő persze mindent a fejemhez vágott de azért megcsinálta, nem volt egy óra se, persze a barátai folyton hívogatták és azt mondta h mostmár besötétedett, szóval nincs is értelme menni, de azért becsapta az ajtót és elviharzott.

Hisztis vagyok és akaratos, túl szigorú vele, nekem egy rabszolga papucs kell, ő meg nem az. Hát nemtudom, én nem érzem magam szigorúnak. De ha mindent ráhagyok az se jó nem? Oké kértem egy plusz dolgot. Ő azt mondja megcsinálja, és utána meg nincs kedve napokig, akkor jogosan vagyok kiakadva, nem? És mégis hogyan beszéljek meg vele vmit higgadtan, mikor elsunnyog és épp gyorsan lelépni készül?


2020. jún. 23. 20:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ezek alap dolgok, neked gyereked van, nem párod
2020. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudok többet hozzátenni, az első válaszoló tökéletesen leírta mi a helyzet.
2020. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Az a nagy baj, hogy ilyen tulajdonságaira csak most - feleségeként - jössz rá, illetve ő is csak most lát olyannak, amilyennek mondott Téged.

Amit írtál, arra következtetek, hogy nem vagy szigorú feleség és a leírt elvárásaid is helyénvalók.

Most kellene meghallgatni a férjed válaszait.

Egyébként, bizonyára hallottad már a szállóigét, miszerint "ha a férj azt ígéri, hogy valamit megcsinál, akkor azt meg is csinálja és ezt nem kell minden félévben eszébe juttatni".

Ffi.

2020. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen igazad van, első olvasásra rgy gyökér a férjed, vuszont rendes kommunikációval lehet menthető. Pl. Használd a kérlek szót, ha pedig nem csinálja meg ne kiabálj vele, hanem mondd, hogy most nagyot csalódtál benne. Ha ez sem hat akkor a helyedben elgondolkoznék mellette-e a helyem.
2020. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem el, hogy házasság előtt a pasi nem dohányzott, nem ivott, egészségesen étkezett és maga volt a házitündér!


Ha ismerkedés és együttélés alatt nem volt probléma, akkor most miért is az?

2020. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
Őrmester
2020. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Csomagold össze és add fel a kisfiút a kedves mamának. Szórakozzon vele ő.
2020. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Mi évekig együtt éltünk, mielőtt összeházasodtunk volna. Ezalatt kiderült, hogy igényes-e önmagára és a környezetére. Nem mentem volna hozzá olyan férfihez, aki tök jól elvan a kupiban. Többnyire én takarítok, de alig van mit, mivel rendet tart maga körül. Cigi eleve kizárt nálam, és a részegség is, mértékkel viszont mindketten iszunk társaságban. A pénzét arra költi, amire akarja, megdolgozott érte. Vesz olyan dolgokat, amiért én sajnálnék ennyi pénzt, de én is olyanokat, amiket ő nem ért.
2020. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

"- legalább itthon ne egyen egészségtelen vackokat


- ne költse a pénzt drága és fölösleges hülyeségekre"


Ezt a kettőt én nem viselném el, mivel nincs konkretizálva így úgy néz ki, hogy te döntesz arról, hogy mi az "egészségtelen" vagy a "fölösleges hülyeség". Lehet ami neked az, az nekem nem, lásd numizmatikai kiegészítők, vagy a régi kártyák gyűjtése. Meg mi az "egészségtelen"? Nem ihatok meg egy kétdecis kólát ebéd után vagy ilyesmik? Ne már.

2020. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Kolcsonadom a feleségemet neki ha kell. Takarítania nem kell majd, elmehet sörözni is. :)

De ha megtudja hogy mennyibe is kerül ez...

2020. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!