Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok érveket, ellenérveket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok érveket, ellenérveket mondani a házasságra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 01:08
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenérveket sokan felsorolták.

Én csak a saját példámat tudom leírni.

Volt egy több, mint 25 évig tartó boldog házasságom. Hittem benne, hogy örökké tart, de elmúlt. Három gyermekünk felnőtt már. Elváltam. A volt feleségem és az egyik lányom lakik a lakásban, aminek a fele az enyém.

Újranősültem. A feleségemnek is a második házassága. Az ő házassága rémes volt. A volt férje sokszor leszólta, megalázta, korlátozta. Hozott három kamasz fiúgyereket. Pár hónapig éltünk együtt, utána házasodtunk össze. Lett közös hobbink. Ez köt össze minket, mert így lesznek közös szép emlékeink. Nem kell korlátoznunk egymást vagy elviselnünk a másik hobbiját. Ezt egyikőnk sem tudta volna teljes odaadással csinálni az előző társa mellett. Mostanra, igaz sok kölcsönből, tudtunk saját lakást venni.

Igazából ha valakivel tökéletesen kijössz, mindegy, hogy házasok vagytok vagy sem, de ma Magyarországon könnyebb dolgokat intézni ha van papírod róla.

Viszont ha házasságot kötsz valakivel, akkor azzal elkötelezed magad mellette, hogy csak őt szereted, csak ő a legfontosabb neked és vele szeretnéd leélni az életed. Lényegében mindened odaadod neki és viszont. Természetesen, ideális esetben, ha komolyan gondolja minkét fél. Sok példát olvashatunk, itt is, hogy sokan nem veszik komolyan a házasságot. Akkor meg igaz, hogy minek

2020. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
47%
10 ből 8 szor a nő akar jobban házasodni és a férfi beadja a derekát. Csak nem gondol rá h mi lesz másfél-2-3 év múlva, mikor elmúlik a szerelem.
2020. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!