Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudnátok érveket, ellenérveket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok érveket, ellenérveket mondani a házasságra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 01:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
69%

Érv: Jogilag könnyebb bizonyos dolgokat intézni. Ellenérv: Sokkal macerásabb a szakítás.

Mást nem igazán tudok hozzátenni, ez csak egy szerződés, a kapcsolaton semmit sem változtat és nálam nem társul hozzá semmiféle romantikus jelentés sem.

2020. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
21%

10.


Majd amikor a válásra kerül a sor - vagy dacból "csakazértsem" és előidéződik a '80-as évek kabaréjeleneteit megidéző rossz házasság - akkor olvasd ezt vissza. Nem lesz vicces.

2020. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
30%
Én mindig azt hallottam, hogy ha vége a szerelemnek egy kapcsolatban (mindig vége van 1-2-3 év után, max szeretet lesz), akkor 3 dolog tartja egyben a feleket. A gyerek/ek, a házassági papír, és a pénz. És a 3 közül a középső a leggyengébb.
2020. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
43%
Heti egyszer járok kocsmázni 5 haverral, 3 munkatárs. Ez pénteken van. Ebből 3 is mindig mondja, hogy ezután felmegy a szeretőjéhez, aztán haza az asszonyhoz meg a két vinnyogó gyerekez, de nem akar. Majd mindegyik csalja a nőjét (én nem, nem vagyok házas), 30-as, 40-es férfiak. De a nők erről mit sem tudnak és ez így jó. Ezért szoktam itt mosolyogni a gyks nőkön amikor 10 per 10 habzó szájjal írja le, hogy az ő párja, férje soha nem csalná meg. Hát persze, ezek a nők is így tudják...
2020. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
77%

#12: ha mindenhez így állnék hozzá, egy pillanatra sem lettem volna boldog egész eddigi életemben és egy nagy büdös senki lennék, mert semmit sem mertem volna kezdeni magammal.


Kösz, nem. Megfelelő körültekintés mellett kockáztatni sokkal boldogabb életet és sokkal több jó emléket eredményez, mint burokban megöregedni.

2020. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
88%

13

És azokkal mi van, akik 4-5 év párkapcsolat után házasodnak?

2020. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
#13 Akkor mi biztosan földönkívüliek vagyunk mert házasság, gyerek és teljesen közös vagyon nélkül is 10 éve szerelmesek vagyunk... Milyen érdekes. Szánalmas ez a mentalitás, hogy 3 év után minden kapcsolat egy langyos fos lesz és kell valami pótcselekvés ami összetartja. Ez nem így van. Se a gyerek se a pénz se a házasság nem összetartó erő ha eltűnik a szerelem. Pontosan ezért van ennyi válás. Mert a kapcsolatba fektetett munka helyett inkább güriznek ezekért a látszat haladásokért. Aztán meg csodálkoznak, hogy mire jön a gyerek már nulla az érzelem közöttük.
2020. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
90%
Mi is ufók vagyunk, csak mi 17 éve... 🤣
2020. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat pár éve volt a nagybátyám esküvője amit gyorsan meg kellett tartani mert jött a baba és eleinte furcsa volt de hát ez az élet
2020. jún. 11. 21:33
 20/42 anonim ***** válasza:
18%

15.


Ja, ez akkor működik, ha valaki szerencsés ember nem pedig olyan akibe belecsap a villám egymás után többször is és hasonló dolgok. Könnyű élni, ha szerencsés vagy, de nem mindenki születik annak.

2020. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!