Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy szükségem van én időre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kisfiam, de néha olyan jó lenne egyedül lenni. Viszont a férjem nem érti, mi bajom van, miért nem örülök annak, hogy ő elmegy pecázni egyedül abban a kevés szabadidejében, ami van. Mindig azt mondja, oldjam meg az egyedül létet, de ne várjam, hogy ő vigyáz a gyerekre.
2020. máj. 17. 14:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Minek szültél neki könyörgöm? Az ilyen annyira nagyon egyértelmű. Ha valaki lószart nem segít, több időt tölt a hobbijával mint veled akkor mi visz rá, hogy azt gondold majd a gyerek körül segít? Nagyjából fél órát kell a gyerekvállalásról beszélni ahhoz, hogy egyértelmű legyen ha valaki szerint a gyereknevelés a nő feladata. Én annyira nem értem miért van 10 ilyen kérdés nap mint nap. Nem kell ismeretlennek szülni úgy, hogy sose beszéltétek át értelmesen a gyerekvállalást.

Annyit tudsz csinálni, hogy otthagyod a francba.

2020. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát évekig halogatta de neked ebből nem volt egyértelmű, hogy ő a legkevésbé se akarja a gyereket? Istenem...
2020. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnálom, de ezt a gyereket magadnak szülted. Gondoltál volna az "én-időre" akkor, mikor az ellenkező férjedet győzködted arról, hogy kell az a gyerek.

Tudhatták volna, hogy ez lesz.

Most vagy elfogadod, hogy ez az életed, és összefogsz egy másik anyukával a faluban, vagy nem fogadod el, de a férjed akkor sem fog segíteni.

2020. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem, mert folyamatosan hitegetett, hogy lesz gyerek, nyugi. Mikor le akartam lépni, mert gyereket akartam, akkor azt mondta, hogy jó, legyen gyerek. Azt mondta, azt hitte, úgysem jön össze gyorsan a gyerek és lesz ideje hozzászokni a gondolathoz. Csak kB harmadikra összejött a gyerek.
2020. máj. 17. 15:28
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál a remek apát. A gyerek az övé is, vigyázzon rá ő is.

ha nem akar, fogadj baba csőszt, és menj kikapcsolódni. Ha nem tetszik neki, akkor vigyázzon rá ő.

2020. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ő nem a gyereket akarta, hanem téged. Neki két választása volt, vagy felcsinál, vagy elhagyod. Ráadásul úgy egyezett bele,hogy azt hitte nem esek teherbe. Nem akarta azt a gyereket az allergia meg hiperaktivitás előtt sem.
2020. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
98%

En ezt ugy oldottam meg h osszapakkoltam magamnak 3 napra irtam egy pontos napirendet a kezebe nyomta es kimentem az ajton. Telomat otthon hagytam es elmentem.


30 hivas volt a telon. Pedig a konyhapultra raktam h eszrevegye h nincs nalam.

Anyamnak szoltam a helyzettrol es anyosnak is. Egyetertettek.


3 nap utan mikor hazaertem oriasi veszekedest provokalt. Orditott kiabalt fenyegetozott. Csendbe meghallgattam es mikor abba hagyta szo nelul a kezebe nyomtam a vallasi papirokat h rendben toltse ki es adja be. Majd mentem aludni.


Masnap reggelre eltunt. 2 nap mulva mikor hazajott vegre, le tudtunk ulni rendesen beszelni.

Utolag mondta anyosom h hozza ment de o elkuldte. Anyamat hivta o is.


Meg volt par vita. De lekopoghatom h mara helyre jott a dolog.

2020. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%

Akkor ne kérj engedélyt az énidőre. Szombat reggel korán felkelsz, és mikor ébredeznek, egy "na helló"-val elmész 2-3 órára futni, vásárolni vagy amit akarsz, akkor is, ha ő mást tervezett, amit nem beszélt meg veled.

Persze, hogy nem ismeri a gyerekét és persze, hogy nem tudja, mekkora meló, ha sosincs rá alkalma, hogy megtapasztalja. Túl fogják élni. És nem nagy ár az se, ha lesz belőle pár órás sírás meg kiakadás, hogy hol a cselédszolgálat, ha cserébe lesz egy apja, akivel talán még kialakíthatnak valami kötődést. Legyen ezentúl minden szombat reggel a tiéd, majd mindenki megszokja.

2020. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jókat írtak kérdező itt előttem, érdemes àtgondolni/megfogadni.

Amivel kiegészíteném (és hidd el, értem, érzem a problémád, elvált nő vagyok egy kisfiúval- mégis van időm sportra, erre, olvasni... pedig nagyszülők sem élnek már).


A fentieket kiegészítve pár ötlet (nyilván nem mindegy, mennyi idős az a gyerek, de nem írtad...)


- pàr havi kondibérlet árából nagyszerű ellipszis traninert lehet venni. Napi, kétnapi 1-1,5 óra mindenkivel csodát tesz.

Halál nyugodtan rendeld meg, pattanj rá, ha a férjed otthon van- a gyerekhez meg csak megemeli a hátsóját, nem?

Ha háborog, lehet neki mondani, hogy “szívem: megfogadtam a kritikád, épp azon vagyok, hogy formába lendüljek, kérlek ne zavarj még 53 percig, ellenben te is Mucika szülője vagy: kérhetem az együttműködésed a nap 24 órájából másnaponta erre az egyre? :D


- fogj össze kisgyerekes barátnővel, iskolatárssal, bölcsis baráti családdal. Igen, néha neked kell a másik gyereket bevállalni, de ha megbízható barátokat/családot találsz, akkor lesz szabadidőd. Kéthetente nem lehet belehalni, a gyerekek eljátszanak.

(az én kisfiam épp görkorizik a haverjával, miközben én ezt írom egy parkban egy napos padon ülve, kávézva)


- gyerekkel, pàrkapcsolatban mi az, hogy neked nincs pènzed, neki meg van?! Hagyjuk is... de ha már gyereket vàllaltatok, csak telik arra 2000 Ft, hogy valakit megkérjetek ALKALMANKÉNT legalább egy kis fizetett segítségre!

Talán az anyagiak láttán elgondolkodik az “úriember”, hogy ki kellene vennie a részét.

2020. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!