Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem érti meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg, hogy szükségem van én időre?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kisfiam, de néha olyan jó lenne egyedül lenni. Viszont a férjem nem érti, mi bajom van, miért nem örülök annak, hogy ő elmegy pecázni egyedül abban a kevés szabadidejében, ami van. Mindig azt mondja, oldjam meg az egyedül létet, de ne várjam, hogy ő vigyáz a gyerekre.
2020. máj. 17. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Jó nagy seggfej a férjed. Nem arról van szól, hogy nem érti meg, hanem nagy ívben tesz az igényeidre. Milyen apa az, aki nem hajlandó a gyerekére vigyázni?
2020. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Fogadj a pénzén bébiszittert és nyugodtan menj el kikapcsolódni. Önző alak. Szép jövő elé néztek.
2020. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Anyámat megdumálom vigyázzon a gyerekre, amíg mi elmegyünk randizni! ;)
2020. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Anyám nem egy településen lakik velünk.

Nem tudok bébiszittert fogadni, ő nem ad pénzt, az én keresetemből meg nem futja.

2020. máj. 17. 14:28
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahhh, inkább megyek én is horgászni.
2020. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5, menj. És remélem kifogod életed halát.
2020. máj. 17. 14:33
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Én leülnék vele megbeszélni, nyugodt hangnemben, nem követelőzve. Ha nem érti meg és nem változtat, akkor otthagynám. Tudod, miért? Mert lényegileg te már most is egyedül neveled a gyerekedet. Egy ilyen kapcsolatért, ahol így semmibe vesznek, nem kár.
2020. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük már sokszor. Szépen is, csúnyán is. Magyarázva, követelőzve, sírva, csendben, hangosan. Nem érti meg.
2020. máj. 17. 14:53
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Érti. Hidd el érti, csak nem érdekli.

Tervezett volt a gyerek? Ki vetette fel a gyerekvállalást?

Úgy hangzik, mintha nem akarná azt a gyereket.

2020. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla. Én szerettem volna, ő évekig halogatta. Mindig talált indokot, miért ne pont akkor. Mindig jött a szöveg, hogy majd. Mikor megszületett, kiderült, hogy több a probléma vele, mint az átlag gyerekkel. Nem aludt, sírt a gyerek, allergiás volt, majd kiderült, hogy hiperaktív. Ő ezt nem tudja elfogadni. Nem járt haza, csak ha már nagyon muszáj volt. Elhidegültünk egymástól. Sokat dolgozott, tény. De én is dolgoztam, a magasabb fizetés miatt egyetemre jártam, háztartás, gyerek, mindent csináltam. Szerinte sosem jól. És persze elvárás volt, hogy este, miután azt sem tudtam, hogy jussak el az ágyba, ő szexelni akart. Állandóan. Nekem felborult a hormonháztartásom, meg híztam,állandóan fáradt voltam. A férjem pedig folyamatosan azt fújta, mekkora dagadt disznó vagyok. Ha azt mondtam, legyen a gyerekkel és elmegyek futni, tornázni, az volt a válasz, oldjam meg, más is megoldja. Keljek fel akár 4kor és menjek akkor. Mindezt úgy, hogy egy éjszaka nem kelt fel, mikor sírt a gyerek. Mert ő dolgozik, én meg csak eljátszom egész nap itthon a gyerekkel.
2020. máj. 17. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!