Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek újra ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek újra ismerkedni egy csalódás után? Időre lehet még szükségem?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél éve véget ért egy kapcsolatom, ami mélyen érintett. (2 évig voltunk együtt, a srác szakított)

Kezdetben nyilván a gyászt próbáltam feldolgozni, egyre jobban éreztem magam egy idő után, de még párkeresésre egyáltalán nem gondoltam. Az utóbbk időbem viszont annál inkább, mégis ott motoszkál bennem, hogy... mintha nem lennék kész rá, félek is az újabb csalódástól, nemtudom.... Hogy még hagyjam? Vagy próbáljam meg? :/


25/N



2019. jan. 1. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Másfél év után elvileg már túl kéne lenned rajta. Gondolsz még az exedre? Ha igen, mit érzel vele kapcsolatban? Lehet nem ő hiányzik, az exeden túl vagy, csak azon nem, amit esetleg tett veled.

Szerintem próbálj meg finoman elkezdeni ismerkedni. Ne akarj párt találni, csak élvezd a társaságot, ha valaki szimpatikus, mozdulj ki vele, beszélgessetek. Kis idő elteltével érezni fogod, hogy szeretnél-e tovább menni azon az úton, vagy még egyedül akarsz tölteni egy kis időt.

2019. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Max ne egyből a kapcsolat legyen a cél, hanem ismerkedés, barátkozás. Aztán lesz ami lesz. Ha úgy érzed hogy valami miatt nem okes a srác akkor se kell erőltetni.


Én pl hasonló helyzetben vagyok mint te, és mostanában jött az, hogy jó lenne egy kapcsolat. Annyiban szerencsés vagyok, hogy alapjaraton se vagyok soha egyedül(van egy kutyám) és a kutyussal el lehet menni csavarogni és ő olyan mint egy athidalo. Megsimogatjak és oldja a feszültséget és nincs ez a kötelező jellegű ismerkedés az éterben.

2019. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ő hiányzik, az bánt még mindig ahogy viselkedett, amit tett... :/
2019. jan. 1. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mit tett, de ne vedd egy kalap alá az összes férfit. Vannak nagyon rendeses, őszinték, jószívűek. Vannak gondolom sokkal rosszabbak is mint az exed.

Hidd el nőkből is van ilyen is és olyan is.

Szóval ne félj az újtól, ismerd jól ki az illetőt. Majd meglátot mi fog kisülni belőle...


30F


U.i.: Jut eszembe szingli vagyok ;)

2019. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érthetőek az érzéseid! A helyedben én nem erőltetném most a párkeresést direkt, viszont kezdj el nyitott szemmel járni, kicsit többet figyelni magadra.
2019. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másfél év telt el, és 2 év volt a kapcsolat. Szerintem te nagyon szerethetted... Talán nem is akarsz igazán mást, mert még mindig ő hiányzik, illetve az a személy akit megismertél benne, és csak a helyzet kényszere miatt lépnél, valójában nem akartál volna mást.
2019. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindenképpen várjál még vagy 5-8 évet, annyi biztos elég lesz. :)
2019. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!