Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen feleség az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feleség az ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy a férje csak dolgozni mehet és haza. Be kell számolnia,hogy hova megy esetleg kivel. Nővel nem beszélhet,még szimpla semmiről se. Titokban beszélhet messengeren is,de,ha "lebukik" akkor féltékenységi jelenet jön,hogy kivel beszél...

Csak a családdal foglalkozhat. Mondjuk a feleség elég savanyú képű én még nem láttam mosolyogni se,majd mindenhez pofát vág.

Már ott tart a dolog a férj többet van kint a garázsba vagy csinál bármit...

A férj burkoltan szokott panaszkodni nekem.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre,hogy ki hogy látja ezt,mi a meglátásotok...


2020. márc. 19. 05:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy világítja meg az eseményeket, hogy más őt lássa áldozatnak. Aztán vagy igaz vagy nem a dolog, ezt mi nem tudhatjuk.
2020. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
71%

De az van, hogy ezt a ferjnek kene feltennie. Es amig o ebben van, ez az o valasztasa. Meg az is lehet, hogy a biztos rossz tobbet ad szamara, mint az ismeretlen, az egesz eletenek alapjaiban valo szetbombazasa. Van, hogy a szabadsaggal az ember ott all a pusztaban, futyul a szel, es fingja nincs, hogyan tovabb.

Szoval megvan a biztos rossz varazsa is, hidd el.

2020. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Általában a bünti az a szex megvonás. Vagy ha a nő kezeli a pénzt, a férj kevesebbet kap, és kevesebbet költhet. Vagy csak a családban lévő hangulatot mérgezi meg a nő, duzzog, nem szól.

Mondom sok évig dolgoztam férfiak között. Hihetetlen mennyire alá tudnak rendelődni. Meg hányan vállalják önként ezt a szülő-gyerek szerű szigorított életvitelt.

2020. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#17 szerintem ha valakivel együtt éltél 20 éven keresztül- de ne is legyünk ilyen drasztikusak, csak mondjuk 5-10 évig, papír nélkül, szerinted szakítás után nem kell osztozkodni? Egy háztartásban éltetek, együtt vettetek csomó mindent, akár hitelt is vettetek fel a közös otthonra, nyilván ugyanúgy el kell osztani a dolgokat, mint válás esetén. Ha meg gyerek van, ami szintén nem házassághoz kötött, mint tudjuk, akkor főleg pontosan ugyanaz a helyzet sima együttélésnél, mint házasságnál.
2020. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
83%

Elmondom az én nézőpontomat.

Szeretője voltam egy ilyen férfinak. A feleség megkeseredett, kötözködős, szigorú, feszült, gyanakvó és iszonyatosan féltékeny volt.

Miért volt ilyen? A férje megcsalta még korábbról a szexhiány miatt, felületesen megbeszélték, együtt maradtak a feleség nem tudtam elengedni a dolgot, viszont válni sem volt hajlandó.... nyilván a stabil háttér és az érzelmi kötődés miatt.


Így már ugye másképp fest a dolog?

A feleség bizalmát megtörték, az őrült féltékenység kivirágzott benne, a férje már nem tekint rá nőként.

Ezért ilyen a nő...

2020. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!