Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen feleség az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feleség az ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy a férje csak dolgozni mehet és haza. Be kell számolnia,hogy hova megy esetleg kivel. Nővel nem beszélhet,még szimpla semmiről se. Titokban beszélhet messengeren is,de,ha "lebukik" akkor féltékenységi jelenet jön,hogy kivel beszél...

Csak a családdal foglalkozhat. Mondjuk a feleség elég savanyú képű én még nem láttam mosolyogni se,majd mindenhez pofát vág.

Már ott tart a dolog a férj többet van kint a garázsba vagy csinál bármit...

A férj burkoltan szokott panaszkodni nekem.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre,hogy ki hogy látja ezt,mi a meglátásotok...


2020. márc. 19. 05:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
29%
Valamiert a ferfiak szeretik ezt a tipust. Sok evig dolgoztam koztuk. Talan izgalmat ad, hogy anyunak meg kell felelni. Azt kell csinalni amit mond. Suttyomban rodszalkodni (nem volt uborka a boltban, kozben be sem ment.)
2020. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező! A válaszokból láthatod, hogy tényleg ez az átlag.
2020. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%
Valamiert a ferfiak szeretik ezt a tipust. Sok evig dolgoztam koztuk. Talan izgalmat ad, hogy anyunak meg kell felelni. Azt kell csinalni amit mond. Suttyomban rodszalkodni (nem volt uborka a boltban, kozben be sem ment.),Anyu elvarasokat tamaszt. Pl. Reggel munkaba vinni, amikor o meg aludhatna. Anyu ellenoriz, felugyel. Ha valami hianyossagot talal, akkor bunti lesz. Anyut kijatszani elvezet, oromforras. A hazassagok nagy resze ilyen.
2020. márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Igen látom #12

Hát ilyen jó házasságban élni egyeseknek.

Nekem elég a párkapcsolat,onnan le lehet lépni biróság nélkül is.

2020. márc. 19. 07:38
 15/35 anonim ***** válasza:
Mivel büntet meg anyu?
2020. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
95%

Én is arra gondolnék ezekből a "megszorításokból", hogy a férj félrelépett, és a feleség már nem bízik benne. Nem hiszem, hogy ilyen szigorú feltételek lettek volna 25 évvel ezelőtt is, ha ilyen lett volna akkor is, sosem veszi feleségül. A feleség valószínűleg boldogtalan, meg van bántva, fáj neki, hogy X év után így elbántak vele. A férj gondolom nagyban könyörgött, hogy hadd maradhasson, csak egy botlás volt, vagy valami, ezért nem lép ki most sem. De a házasságuk attól még romokban, ami egyiküknek sem jó.


Én legalábbis, hogy beleképzeltem magam a feleség helyébe, ilyen háttérsztorit tartok valószínűnek, de persze csak találgatni tudok.


Szerintem sok házasság megy tönkre 20+ év alatt, de addigra már annyi időt és energiát belefeccöltek a felek, hogy feleslegesnek érzik a váltást, és úgy vannak vele, hogy akkor ez már így marad, élnek egymás mellett a kakiban. Szerintem sokan papír nélkül is így lennének vele, megjegyzem, ez nem a házassági szerződés miatt van így, tényleg nem lehet könnyű 20 évet kidobni az ablakon, attól az embertől elbúcsúzni, akivel addig minden napodat együtt élted le és potenciálisan nagy súlyú élményeket éltél vele át, ezt függetlenül a papírtól igenis nehéz megszakítani. Nem a bíróság a hátráltató tényező szerintem ilyenkor már.

2020. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Biróságot,csak hasonlatnak gondoltam,tehát nem kell osztozkodni stb.
2020. márc. 19. 08:05
 18/35 anonim ***** válasza:
49%
A nőnek fedélzeti problémája lehet, de a hapsi meg full alárendelődik a nőnek, így a nő a domina szerepet felvette. A nőnek lehet depresszió vagy egyéb mentális baja.
2020. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ohh hát hogyne, a férj évekkel ezelőtt ki akarta dobni. Ismerem az ilyet, persze ezekben a kapcsolatokban a férj elmondása szerint: az asszony akart mindent, ő viselte a nadrágot, ő akart pl házasságot, gyereket, családi házat, a férj pedig csak elszenvedő, nincs beleszólása stb. A valóság az szerintem, hogy a férj félrejár, csajozik, és bizony ez ki is derül5, nem is egyszer, és a bizalom elveszett. De a férfi nem lép ki ebből, mert jó neki a kényelem, nem akarja lerombolni az életet, viszont izgalomra és kalandra vágyna, ilyenkor a kiszemelttel elhiteti, hogy ő csak egy áldozat es neki otthon $2@r... Érdekes, hogy az ilyen kapcsolatokban a nő ezerszer eltűri, hogy megalázzak, ő sem lép ki, neki is jó a kényelmes élet, es a férj ellenőrizgetése, valószínűleg a pasi a fő kenyerkereső, aki gondoskodik a családról, tehát nem akarja elengedni egyik sem a másikat. És egy ilyen pár tagjai meg is érdemlik egymást.
2020. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
94%
Megfordítom: milyen férfi az ilyen? Mindenkivel azt lehet tenni, amit megenged, se többet, se kevesebbet.
2020. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!