Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen feleség az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feleség az ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy a férje csak dolgozni mehet és haza. Be kell számolnia,hogy hova megy esetleg kivel. Nővel nem beszélhet,még szimpla semmiről se. Titokban beszélhet messengeren is,de,ha "lebukik" akkor féltékenységi jelenet jön,hogy kivel beszél...

Csak a családdal foglalkozhat. Mondjuk a feleség elég savanyú képű én még nem láttam mosolyogni se,majd mindenhez pofát vág.

Már ott tart a dolog a férj többet van kint a garázsba vagy csinál bármit...

A férj burkoltan szokott panaszkodni nekem.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre,hogy ki hogy látja ezt,mi a meglátásotok...


2020. márc. 19. 05:38
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Igazad van #19 👍ez is benne lehet a pakliban...
2020. márc. 19. 09:10
 22/35 anonim ***** válasza:
73%

Amikor minden más az összetartó erő, kivéve a szeretet, szerelem.

Család, ház, gyerekek, ingóságok, stb...

Hát igen, amikor már minden megvan, akkor derül ki az igazi jellem.

Nagyon tapasztalatlan lehet az, aki azt mondja, 20 éve már sejthető lett volna ez.

Nagyon nem így van, magam is rengeteg jó "színésznő"-vel találkoztam már....

2020. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ám mindent elhinni. Meghallgattam a másik felet is.
2020. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
88%
Az éremnek mindig 2 oldala van.
2020. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%
Azért lehet érdemes lenne a másik felet is meghallgatni.
2020. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
#25 azért nem megyek át kérdőre vonni a feleséget😀nem az én dolgom,csak burkoltan panaszkodik a férj...😊
2020. márc. 19. 10:30
 27/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem a te dolgod, mégis izgat és kérdést teszek fel róla, hogy szidjuk a feleségét. Uncsi a karantén?
2020. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Nem kell szidni a feleséget én se teszem!

Ja egy kicsit sok a "karantén",de ez van el kell fogadni

2020. márc. 19. 10:37
 29/35 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet, hogy meg akar dugni?

Ilyenkor jön a "nejem egy kibírhatatlan sárkány, már nem is szexelünk" duma.

2020. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogy nem véletlenül alakulnak ezek a helyzetek. A szüleimnél éppen így van.

A feleség boldogtalan, mert a férje nem foglalkozik vele. Ezért nem akarja sem, hogy más nőkkel beszéljen. Valószínűleg más nőkkel sokkal de sokkal kedvesebb. És ez azért fájdalmas. Ilyen helyzetekben a férj tuti hogy csinált valamit, hatalmas fájdalmat okozhat ott a feleségének. Ő pedig ezt nem akarja még egyszer átélni, ezért próbálja tetten érni a helyzetet, próbálja elkerülni az újabb fájdalmas élményeket a kontroll segítségével.

A férj meg szégyellje magát, hogy másnak panaszkodik, ahelyett hogy megoldást keresve. Nem kötelező ezt eltűrni, de ő ezt választotta. Amúgy meg a panaszkodók jó része úgy világítja meg az események

2020. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!